Bohemians Praha 1905 B - FK Admira Praha 2:1 (2:1)

Hodnocení trenéra Davida Střihavky:
"Vstup do utkání nám vyšel a v 10. minutě jsme vedli o dva góly díky trefám Jaroše a Zoubka. O chvíli později rozhodčí neodpískal jasnou penaltu na Zoubka. V této fázi utkání nic nenasvědčovalo tomu, že by nás měl soupeř výrazněji potrápit. Chvíli na to se ale do míče opřel hostující útočník a hezkou střelou na zadní tyč snížil skóre, 2:1. Zhruba od 30. minuty se naše hra výrazně zhoršila a nedokázali jsme se kvalitně dostat do kombinace. Soupeř těžil z jednoduché hry na vysokého útočníka, který nám dělal problémy. Druhá půle nás zastihla ve stejném rozpoložení, i tak jsme si ale vypracovali tři vyložené šance, bohužel nevyužity. Nakonec jsme se kostrbatým způsobem dopracovali k hubenému, ale cennému vítězství."