Bohemka TV: Obrat dokonal Bartek

V srpnu vedla Sigma v Ďolíčku půl hodiny před koncem o dva góly.

Třetí domácí utkání v této sezoně přineslo dramatickou přestřelku. V prvním poločase poslal Tomáš Fryšták nešťastným vlastencem Sigmu do vedení. V 55. minutě zapískal sudí Lerch "desítku" po faulu Hůlky. Celou situaci ještě zkoumal u videa, aby o tři minuty později poslal Plšek Fryštáka na opačnou stranu a navýšil vedení Hanáků. Za několik málo minut poslal Jemelka na hranici šestnáctky k zemi Hronka. Míč si postavil Podaný a stejně jako proti Mladé Boleslavi ho pověsil do šibenice - 1:2. Deset minut po něm vyrovnal po rohu hlavou Lukáš Hůlka a třešničku na zelenobílý dort naservíroval David Bartek v poslední minutě nastavení. Ďolíček propukl ve vítěznou oslavu.

Záznamy zápasů jsou poskytovány v kvalitách 360p a 720p. Pro vyšší kvalitu videa, kterou zapnete kliknutím na ikonu HD v přehrávači, doporučujeme minimální rychlost připojení k internetu 2Mbps. Video si můžete přehrát na celé obrazovce a můžete se v něm libovolně posouvat po časové ose. Nezaručujeme kompatibilitu se staršími a méně obvyklými prohlížeči, počet současně připojených uživatelů může být omezen.