Bohemka TV: Viktorka dostala v Ďolíčku bůra

Před dvěma roky jsme slavnostně otevřeli Městský stadion Ďolíček.

Na den přesně před dvěma roky jsme před utkáním s Viktorií Plzeň slavnostně otevřeli Městský stadion Ďolíček. Zaplněný stadion, hezké počasí a atraktivní soupeř ze špičky prvoligové tabulky. To byly parametry, které nahrávaly dobré náladě ve Vršovicích. Když v 35. minutě zvyšoval Dominik Mašek na 3:0, spousta fanoušků nevěřila vlastním očím. Snový vstup do utkání. O pár chvil později si Milan Kocič srazil míč do vlastní sítě, aby za další minutu Mašek vrátil Klokanům třígólové vedení - 4:1. Do poločasu však Plzeň stihla zásluhou Kopice snížit na rozdíl dvou branek. Tak trochu Csaplárova past, dalo by se říct. Jenže ve druhé půli jediným gólem zařídil Tetteh vítězství Bohemky 5:2. Nesklapla!

Záznamy zápasů jsou poskytovány v kvalitách 360p a 720p. Pro vyšší kvalitu videa, kterou zapnete kliknutím na ikonu HD v přehrávači, doporučujeme minimální rychlost připojení k internetu 2Mbps. Video si můžete přehrát na celé obrazovce a můžete se v něm libovolně posouvat po časové ose. Nezaručujeme kompatibilitu se staršími a méně obvyklými prohlížeči, počet současně připojených uživatelů může být omezen.