Hráči na hostování ve druhé lize

Matěj Koubek - nastoupil znovu v základní sestavě Ústí nad Labem proti Líšni a ze hřiště odstoupil až v závěru. V utkání branka nepadla a Arma tak přezimuje na skvělém třetím místě.

Jan Záviška - naskočil do hry za Hradec Králové proti Varnsdorfu se začátkem druhé půle. Divoké utkání, v němž byl vyloučen i hradecký Leibl, branka nepadla a Votroci do jara nastoupí z pozice lídra druhé ligy.

Michael Junior Ugwu - do zápasu Dukly na hřišti Táborska vstoupil po hodině hry. Pražané díky gólu Štěpána Krunerta na jihu Čech vyhráli (1:0).

Michal Vrána - byl mezi jedenáctkou vyvolených trenéra Šmejkala pro duel v Chrudimi. Odchovanec Bohemians opustil hrací plochu po necelé hodině hry a Vlašim na východě Čech prohrála (0:1).

Marvis Amadin Ogiomade - proti Chrudimi odehrál třicet minut, ale ani po jeho příchodu na hřiště Vlašim jednobrankové manko na Chrudim nesmazala. Ogiomade v závěru ještě obdržel žlutou kartu.