Béčko v Liberci neskórovalo

Utkání B týmu v Liberci skončilo porážkou.

Béčko v Liberci neskórovalo

Za B tým na hřišti Liberce nastoupilo i několik hráčů A týmu. V brance byl Bačkovský, který kvůli dohodě klubů nemohl figurovat v nominaci proti Spartě. Ve středu zálohy poté byl zkušený Jindřišek, na krajích Novák s Novým a v útoku Koubek.

Utkání ale sotva začalo a radovali se domácí. Po rohovém kopu se míče na pravé straně zmocnil Yuzvak, jenž měl dostatek času si balon připravit a obloučkem na zadní tyč zařídil Liberci rychlé vedení.

Klokani zahrozili po čtvrthodině hry. Na Kadlecův pas za obranu si naběhl Nový a odcentroval, ale před Koubkem odvrátil balon na rohový kop Černický.

V závěru první půle se zaskvěl Bačkovský, když domácí Kytka pálil do poloodkryté branky, jenže brankář Bohemky se stihl vrátit a skokem zlikvidoval ránu na přední tyč. První poločas skončil za jednobrankového náskoku Liberce.

Bohemians - Velvary 0:0 (0:0)
Bohemians - Velvary 0:0 (0:0)
Ve druhé půli se Bohemka hnala za vyrovnáním a neměla k němu daleko. Jirsův centr netrefil na přední tyči Koubek a Farkaš poté na zadní tyči na tečovanou nabídku nedosáhl.

Jenže branka padla na opačné straně, když se podruhé v zápase prosadil liberecký Yuzvak. Pět minut před koncem navíc ještě hlavní rozhodčí nařídil pokutový kop pro Liberec. Exekuci si vzal na starost Csáno a prudkou ránou k levé tyči potvrdil výhru domácích.

B tým Bohemians tak neskóroval ani ve třetím utkání a ze severu Čech odjel bez bodového zisku.