Oslavenec Puškáč čtyřmi góly skolil Karvinou

Bohemka doma jasně porazila svého soupeře ze Slezska, ale i tak míří do baráže.

Oslavenec Puškáč čtyřmi góly skolil Karvinou

Hned v úvodu zprava přihrával Chramosta pod sebe, ale Květa fantasticky vychytal Neuman. Po dvaceti minutách Chramosta z podobného místa přihrával znovu a Puškáč poslal Bohemku do vedení. Tentýž hráč přidal záhy druhou branku, když se trefil hlavou na zadní tyči. Blízko třetí brance měli Chramosta s Krchem, ale obrana Karviné dokázala další šanci Klokanů odolat. Skórovat mohl Chramosta, ale v samostatném úniku ho o míč obral brankář Karviné. Zkraje druhé půle se k míči dostal po dlouhém autovém vhazování Hronka opět Puškáč a dokonal svůj hattrick. Ani tak neměl dost, protože vzápětí znovu ukázal svůj hlad a po rohovém kopu zasadil Karviné čtvrtý úder. Mezi střelce se chtěl zapsat i Hronek, ale Neuman střelu zneškodnil.

BOHEMIANS PRAHA 1905 - MFK KARVINÁ 4:0 (2:0)
Ďolíček • sobota 14.05.2022 • 18:00 • 5. kolo Skupiny o záchranu

Branky: 22. Puškáč (Chramosta), 27. Puškáč (Dostál), 47. Puškáč, 52. Puškáč (Chramosta)
Rozhodčí: Zelinka - Mokrusch, Vyhnanovský
ŽK: Hronek (Bohemians)
Diváci: 4028

Bohemians Praha 1905:
Valeš - Krch, Křapka, Vondra - Dostál, Petrák (57. Jindřišek), Květ (67. Bartek), Kovařík - Hronek (67. Beran) - Puškáč (57. Koubek), Chramosta (77. Vaníček)
Trenér: Jaroslav Veselý

MFK Karviná:
Neuman - Dramé (76. Qose), Buchta, Kobouri (44. Mikuš) - Sinyavskiy (76. Vlachovský), Jursa, Ndiaye, Šehič - Zorvan (80. Svoboda), Bartošák - Chvěja (76. Zych)
Trenér: Bohumil Páník