Kupte si vstupenky na sobotu na Spartu

Sektor hostů na Letné pojme 997 Klokanů.

Kupte si vstupenky na sobotu na Spartu

V sobotu 27. srpna zamíří Klokani na levý břeh Vltavy, kde se od 19 hodin představí na Letné proti domácí Spartě. Bohemka se ze začátku nové sezony těší početným návštěvám fanoušků v sektorech hostů při venkovních zápasech. Vyprodáme sektor hostů na Letné?

VSTUPENKY V PŘEDPRODEJI
Lístky do našeho sektoru na Letné si můžete pořídit ve fanshopu v Ďolíčku a také online ZDE. Pro fanoušky Bohemians jsou určené horní sektory F20, F21 a dolní sektor F2, kapacita je 997 míst. Prodej není ničím omezen, pouze ve fanshopu lze platit za tyto vstupenky jedině v hotovosti, nikoliv platební kartou. Vstupenka zakoupená v Ďolíčku stojí 250 Kč a konec prodeje v našem fanshopu je v pátek 26. srpna v 15:00. Vstupenka v online předprodeji stojí 250 Kč do čtvrtka 25. srpna, od pátku 26. srpna do utkání už bude cena 300 Kč.

VSTUPENKY NA MÍSTĚ
Tady dávejte velký pozor. Sparta v den utkání nebude u sektoru hostů otevírat pokladny! Vstupenky ale bude možné do výkopu zápasu stále kupovat online. Když tedy přijdete ke stadionu pár minut před zápasem, koupíte si vstupenku online a můžete jít na fotbal.

SEKTOR HOSTŮ NA LETNÉ
Otevření sektoru v den zápasu bude v 17:30. Sparta upozorňuje naše fanoušky, že bude probíhat přísná bezpečnostní kontrola a v případě porušení návštěvního řádu ACS hrozí návštěvníkům pokuty. Uvnitř našeho sektoru najdete dva stánky s občerstvením. Jeden pouze s nápoji, kde je možné zaplatit jedině platební kartou a hotovost tady nepřijímají. Druhý stánek bude nabízet nápoje i jídlo a platba v něm bude možná hotově i kartou.

Chcete-li v sektoru hostů umístit vlajku Vaší fanouškovské skupiny, v horním patře tyto vlajky pověste na zábradlí. V dolním sektoru je možné nalepit vlajku lepicí páskou na sklo, uchycení přivázáním v této části není možné.

SHRNUTÍ
• Předprodej ve fanshopu v Ďolíčku za 250 Kč. Platba jen hotově.
• Online prodej za 250 Kč do 25. 8., od 26. 8. do výkopu za 300 Kč.
• Pokladny v den utkání na stadionu zavřené, online prodej stále poběží.

Budete-li mít potíže v souvislosti s Vaší návštěvou zápasu Bohemky na Spartě, můžete se obrátit na SLO Bohemians Martina Kurku na telefonním čísle 773 999 695. Kdo je SLO? Kontaktní osoba pro fanoušky, která má příslušné kontakty na druhý klub, pořadatelskou službu, policii a další složky. SLO Bohemky se pravidelně pohybuje v našem sektoru na venkovních zápasech a je viditelně označen visačkou.

#BOHEMKADOTOHO