Klokani si to dnes rozdají o ligové body s Dynamem

Do Vršovic přijedou České Budějovice.

Klokani si to dnes rozdají o ligové body s Dynamem

Na fotbal do Vršovic se jde opět v pracovní den. Po odloženém pondělním utkání s Hradcem Králové nyní čeká na Klokany jihočeské Dynamo. Zápas s českobudějovickým týmem trenéra Jozefa Webera staruje v Ďolíčku půl hodiny po páté odpolední.

VSTUPENKY
Vstupenky budou dnes v prodeji běžně na pokladnách. V den utkání pořídíte vstupenku na hlavní krytou tribunu za 300 Kč, do kotle Bohemky (sektor B) i do sektoru hostů (sektor D) stojí jeden lístek 200 Kč. U hlavního vchodu č. 1 jsou pak pro držitele permanentek a vstupenek z předprodeje speciálně označené přednostní vchody, aby nemuseli čekat ve frontách u pokladny.

UZAVŘENÝ SEKTOR C
Z bezpečnostních důvodů nařídil správce stadionu dočasné uzavření tribuny C, ve které smí zůstat jen TV kamera. Pro držitele permanentek a vstupenek na tuto tribunu jsou pro dnešní zápas vyhrazena náhradní místa na kryté hlavní tribuně v sektoru 5A a to celá druhá a třetí řada. Vstupenky i permanentky jsou pro vstup do Ďolíčku normálně platné.

FANSHOP
Nezapomeňte dnes také navštívit fanshop pod sektorem A1. Jednak si zde můžete pořídit zbrusu nový dres Puma, ale také zde najdete spoustu zboží z loňské kolekce adidas ve výprodejových slevách. Hodit se Vám určitě bude také šála Bohemky nebo tričko. Vybírat můžete i z ostatního sortimentu, abyste při fandění Klokanům byli oblečeni v těch správných barvách.

PŘEDZÁPASOVÝ PROGRAM
Brány stadionu se otevírají dnes v 16:30, už o 10 minut dříve však dojde na Vršovické ulici ke slavnostnímu odhalení nového muralu, který zdobí novou zeď Ďolíčku vystavěnou místo bývalého kasina a zastavárny. Na tribunách buďte opět včas, abyste mohli před začátkem zápasu zatleskat hrající legendě. Josef Jindřišek nastoupil v sobotu na Letné ke svému 400. zápasu v nejvyšší domácí fotbalové soutěži a dnes mu před utkáním předáme památeční dres.

NOVINKA BĚHEM ZÁPASU
S velkou změnou se v Ďolíčku setkáte, když dají Klokani gól. Na přání kabiny totiž zavádíme goalsong. Úderná melodie, kterou si vybrali samotní hráči, má za úkol dostat po gólu fanoušky do ještě většího varu. Chytlavý rytmus nabízí hned několik možností si společně po gólu zařvat HEJ, HEJ, HEJ! Věříme, že důvod pro premiérovou produkci nám dají hráči Bohemky už dnes v podvečer.

TV PŘENOS & STREAM
Máte-li zájem sledovat zápas Bohemky v televizi, můžete tak učinit díky O2 TV, která vysílá všechny zápasy nejvyšší tuzemské soutěže v přímých přenosech. Bohemku dnes najdete na kanále O2 TV Fotbal. Stream ze zápasu můžete sledovat také na Fortuna TV. Upozorňujeme všechny naše fanoušky na podvodné a nebezpečné odkazy na falešné streamy, které se objevují zejména v komentářích na sociální síti Facebook. Tyto odkazy často vedou k registracím na pochybných a nebezpečných stránkách.

FORTUNA
Sázková kancelář Fortuna je partnerem Bohemky. Její bookmakeři vypsali na dnešní zápas Klokanů kurzy 1,78 na výhru domácí Bohemky, 3,85 na remízu a 4,55 na vítězství Dynama. Zaregistrujte se u Fortuny s promo kódem BOHEMKA1300, získejte bonus na sázky a dostaňte se do slosování o věcné ceny z Ďolíčku. BONUS ČEKÁ TADY. Ve hře je třeba permanentka nebo podepsaný originální dres vybraného hráče. Více informací o soutěži najdete ZDE. Vsadit si můžete také přímo v pobočce v Ďolíčku na Náměstíčku.

MAGAZÍN KLOKAN
Také k dnešnímu utkání vychází nový magazín Klokan. Dnes v něm najdete reportáže ze zápasů s Hradcem Králové a Spartou, rozlosování zápasů, vzpomínku na pana Viléma Danziga, článek o muralu i plakát nové výzdoby zdi stadionu. Pokud jste zvyklí nosit na magazín drobné v přesné výši, tak dávejte pozor. Od letošní sezony stojí magazín 30 Kč.

ROZHODČÍ UTKÁNÍ
O správný průběh dnešního zápasu by se měl postarat hlavní rozhodčí Zbyněk Proske a jeho asistenti Radek Kotík a Radim Dresler. Čtvrtým rozhodčím bude Tomáš Ulrich. Rozhodčím u videa byl delegován Ladislav Szikszay, jeho asistentem Tomáš Mokrusch.

#BOHEMKADOTOHO