Hráči na hostování ve druhé lize

Osmančík se o sváteční pondělí představil v Praze proti Spartě B.

Ve druhé nejvyšší soutěži se o víkendu odehrály další zápasy. Situace v tabulce je nadále vyrovnaná a na konečné rozuzlení si budou muset fanoušci počkat až do úplného závěru.

Pavel Osmančík (FK Varnsdorf) - v pondělním utkání na hřišti B týmu pražské Sparty vyběhl na trávník od úvodní minuty. V prvním poločase vyslal průnikovou přihrávkou do úniku Tanka, bohužel brankou šance neskončila. Nakonec se Varnsdorf ze slunného prostředí žižkovského stadionu s prázdnou, neboť Sparta dvěma góly rozhodla duel ve svůj prospěch.

Denis Vala (FC Sellier & Bellot Vlašim) - mladý obránce nechyběl v základní jedenáctce Vlašimi v duelu se Sigmou Olomouc. Odehrál kompletních devadesát minut a ze hřiště odcházel jen se smutnou grimasou v obličeji. Vlašim přišla o svůj jednobrankový náskok a prohrála s Hanáky 1:4.

Stefan Vilotić (FC Sellier & Bellot Vlašim) - srbský obránce sledoval dění na hrací ploše z lavičky náhradníků. Vysoké porážky s Olomoucí B se tak přímo nezúčastnil.