Vstupenky na MOL Cup derby se Spartou

Prodej je uzavřený, na utkání mají vstup zdarma permanentky Premium.

Vstupenky na MOL Cup derby se Spartou

Klokani v MOL Cupu ve třetím kole porazili třetiligovou Spartu z Kolína a v další fázi narazí opět na Spartu, tentokrát ale tu prvoligovou. Obhájce ligového titulu a loňský finalista domácího poháru přijede do Vršovic v úředním termínu, kterým je středa 1. listopadu. Česká televize jako držitel vysílacích práv rozhodla o výkopu v 17:30. Prodej vstupenek na derby se Spartou bude jako obvykle uzavřený pro držitele permanentek 2023/2024, členy fanklubu a Družstva fanoušků Bohemians. Online prodej začíná dnes (pondělí 16. října) v 10:00.

JAK JE TO S PERMANENTKAMI

Permanentky kategorie Premium mají vstup na toto utkání v ceně. Jejich držitelé mohou navíc koupit další až čtyři vstupenky pro své kamarády a známé. Permanentky Základní pro návštěvu utkání neplatí, pro předprodej však ano.

VSTUPENKY ONLINE
Všem fanouškům doporučujeme nákup vstupenek online a včas. Skýtá to několik výhod. Zajistíte si své oblíbené místo na stadionu s předstihem, ušetříte 50 Kč za jednu vstupenku oproti cenám v den zápasu a navíc se vyhnete riziku, že vámi vybraný sektor bude vyprodaný. Postup nákupu v uzavřeném prodeji popisujeme níže.

VSTUPENKY V ĎOLÍČKU
Přímo na stadionu Bohemians si můžete od dnešního dne koupit vstupenky na pohár ve fanshopu v jeho běžné otevírací době.
PO 13:00-18:00
ÚT 10:00-16:00
ST 10:00-16:00
ČT 10:00-18:00
09:00-16:00


CENA VSTUPENEK
Na pohárový zápas s atraktivním soupeřem bylo stanoveno vstupné totožné s FORTUNA:LIGOU. V předprodeji zaplatíte za vstupenku na hlavní tribunu 300 Kč, do sektorů B a C je to 200 Kč. V den zápasu budou případně ceny 350 Kč (A) a 250 Kč (B, C). Cena 200 Kč v předprodeji a 250 Kč v den utkání platí také pro sektor hostů označený jako sektor D. Distribuci vstupenek pro hosty převezme AC Sparta Praha. Příznivům hostujícího klubu doporučujeme přečíst si před cestou do Ďolíčku užitečné informace na stránce INFO PRO FANS HOSTŮ.


UZAVŘENÝ PŘEDPRODEJ

Tato forma předprodeje znamená, že vstupenku si může zakoupit pouze ten, kdo má permanentku 2023/2024, členskou kartu Družstva fanoušků Bohemians (DFB) nebo členskou kartu oficiálního fanklubu Zelenobílá republika. Uzavřený režim předprodeje potrvá po celou dobu a vstupenky do volného prodeje v předprodeji uvolněny nebudou. Permanentka Premium na utkání MOL Cupu platí, její majitel ovšem může koupit i další vstupenky pro své kamarády a známé. Permanentka Základní na MOL Cup platná není, na předkupní právo samozřejmě ano. Za chování držitelů vstupenek je vždy odpovědný držitel průkazu, na nějž byly vstupenky zakoupeny.

Členské karty disponují desetimístným čísleným kódem, který bude Ticketportal či obsluha ve fanshopu při nákupu vstupenek vyžadovat. Na permanentkách je navíc ještě čtyřmístný ověřovací údaj. Tady je potřeba číslo permanentky a ověřovací údaj zapsat u Ticketportalu do požadovaného políčka zvlášť.

Každá karta (permanentka, fanklub, DFB) dává možnost k nákupu až čtyř vstupenek. Pozor, kód je platný pouze jednorázově. Pokud koupíte vstupenek méně, druhý nákup již nebude možný. Při nákupu například dvou vstupenek bude kód zaznamenán jako použitý a další dvě vstupenky v druhém nákupu již pořídit nepůjdou, přestože by se v součtu vešly do kapacity čtyř kusů. Pokud kód pro vstup do předprodeje použijete a nakonec žádné vstupenky nepořídíte, opět bude kód registrován jako použitý. Platnost kódu není vázána na dokončený nákup, slouží jako autorizace vstupu k nákupu v uzavřeném předprodeji. Znovu raději opakujeme, kód pro nákup je pouze jednorázový.

Všechny vstupenky do sektoru hostů, kterých je 315 kusů, dostane s blížícím se utkáním k prodeji hostující klub AC Sparta Praha, který si stanoví vlastní pravidla pro jejich distribuci mezi fanoušky. Na pohárové derby nepůjde vstupenky do sektoru hostů zakoupit u Bohemians.

POZOR NA PODVODNÍKY
Dejte si pozor na falešné a předražené vstupenky na černém trhu. Jediné platné vstupenky zakoupíte u Ticketportalu a v Ďolíčku. Za vstupenky pořízené mimo oficiální distribuci neneseme žádnou odpovědnost a případná finanční škoda půjde zcela na vrub kupujícího. Zejména upozorňujeme na web Viagogo, kde jsme v minulosti zaznamenali několik podvodných prodejů. Předprodej vstupenek za vyšší cenu je zároveň zakázán Všeobecnými podmínkami vstupenek Bohemians. Takové vstupenky mohou být bez náhrady zneplatněny.

§ 4 Obecná ujednání
5. Zákazník není oprávněn přeprodávat vstupenku či voucher třetí osobě za vyšší cenu než tu, která je uvedena na příslušné vstupence či voucheru. Bohemians Praha 1905 si v případě zjištění porušení tohoto zákazu vyhrazuje právo zneplatnit tuto vstupenku či voucher, v důsledku čehož nebude způsobilá k umožnění přístupu na fotbalové utkání. Zákazníkovi v takovém případě zároveň nenáleží žádné právo na náhradu.

Ve vlastním zájmu si přečtěte Všeobecné podmínky vstupenek ZDE a Návštěvní řád Ďolíčku ZDE.