Vstupenky na zápas Bohemians vs. Jablonec

Tým ze severních Čech dorazí do Ďolíčku v sobotu 30. března.

Vstupenky na zápas Bohemians vs. Jablonec

V pondělí 18. března v 10 hodin dopoledne začne předprodej na následující domácí zápas Bohemians, ve kterém v sobotu 30. března přivítáme v Ďolíčku tým FK Jablonec, utkání začíná v 15:00. Kupte si vstupenky už nyní v online předprodeji v síti Ticketportal a ušetřete. Pro pohodlný nákup klikněte na zelený banner v tomto článku, který vás přesměruje přímo do online prodeje. Připomínáme také možnost uvolnění místa vaší permanentky, aby za vás mohl jít fandit někdo jiný, pokud vám to čas nedovolí.

SEKTOR A
Na hlavní tribunu stojí vstupenka v předprodeji 300 Kč. V den zápasu je o 50 Kč dražší. V posledních zápasech navíc bývá často vyprodaná a na místě už vstupenku pořídit nelze.

SEKTOR B
Sektor aktivních fanoušků Bohemians za brankou na severní straně stadionu, převážně na stání. Jednoznačně sektor s nejlepší atmosférou! Nachází se v něm také několik desítek sedadel pro klidnější fandění. Sem stojí vstupenka v předprodeji 200 Kč. V den zápasu je cena 250 Kč.

SEKTOR C
Protilehlá tribuna na sezení, která není zastřešená. Z velké části je obsazena permanentkáři, volná místa pořídíte v předprodeji za 200 Kč. Také tento sektor bývá často v den utkání již nedostupný. Pokud v něm volná místa jsou, stojí vstupenka v den zápasu 250 Kč.

SEKTOR D (hosté)
Pro příznivce hostů je v Ďolíčku vyhrazen sektor D, ze kterého je vynikající výhled na hrací plochu, bez mříží a sítí. Sektor se nachází naproti hlavní tribuně a táhne se od brankové čáry až do poloviny hrací plochy, navíc se nachází pouze pár metrů od hřiště. V předprodeji zaplatí fanoušci hostů 200 Kč, v den utkání na pokladnách budou vstupenky za 250 Kč. Kapacita celého sektoru je 315 míst.


UVOLNĚNÍ PERMANENTKY ZA ODMĚNU
Hlavní tribuna bývá v Ďolíčku pravidelně vyprodaná, přesto je na ní vždy spousta volných sedadel. Proto apelujeme na všechny permanentkáře, aby pomohli Bohemce naplnit stadion. I když jste za místo zaplatili, můžete svému klubu pomoci ještě víc. Navíc vás za to odměníme a můžete tak získat část ceny permanentky zpět. Pokud na utkání nemůžete přijít, máte možnost přes Ticketportal online své místo uvolnit a dát tak jinému fanouškovi možnost si ho jednorázově zakoupit. Odměníme Vás za to jedním bodem, který má hodnotu 100 Kč poukázky do fanshopu.

JAK MÍSTO UVOLNIT
1. Přihlašte/registrujte se na www.ticketportal.cz.
2. Přejděte do sekce Můj účet > Permanentky.
3. Pokud vám systém hlásí 'K vašemu kontu není přiřazená žádná permanentka', klikněte na znak Bohemians pod tímto sdělením.
4. Zadejte číslo a ověřovací kód z vaší permanentky.
5. Po přiřazení permanentky zvolte možnost 'Uvolnit místo' a pokračujte dle pokynů Ticketportalu.

Pozn.: K jednomu účtu můžete přiřadit více permanentek a spravovat tak např. permanentky za celou rodinu, kamaráda atd.

Pokud zaznamenáte s uvolněním místa jakékoliv problémy, obraťte se na helpdesk help@ticketportal.cz