Příprava: Bohemka - Příbram 0:1

Velké množství nových tváří se objevilo v dresu Bohemky dnes v Chotýšanech v přípravném utkání s prvoligovou Příbramí. Zápas měl napovědět trenéru Hruškovi, s kým bude moci dále počítat v přípravě na druholigovou sezónu. Bohemka podlehla svému soupeři 0:1 vlastní brankou Třasáka z prvního poločasu. V první půli se také zranil Střihavka ze sparťanské rezervy, se kterým se počítá na roční hostování a musel s roztrženými ústy na šití.<br> <i><a href="http://www.fc-bohemians.cz/zapasy/zapas.asp?kod=430">Reportáž</a> v sekci Zápasy</i>

"Příbram hrála v poměrně silném složení, byl to klasický přípravný zápas, spíše od šestnáctky k šestnáctce. Trenér Hruška byl s předvedenou hrou vcelku spokojen," přiblížil sekretář klubu Radek Chadima. Raba, Bednář, Rajnoch, Matuszny a Zoubek měli volno. Baláž je na testech Lotyšsku.