11 karet a 2 góly: Pardubice-Bohemka 0:2

Ve svém druhém zápase na cizím hřišti dokázali klokani zvítězit, když porazili neškodné Pardubice 2:0. Ve 38. minutě, po přímém kopu Meleckého, potvrdil střeleckou formu Libor Baláž, a posunul se tak do čela zelenobílých kanonýrů druhé ligy. Sedm minut před koncem pak po dlouhém autu Strnada skóroval David Střihavka. Rozhodčí Zejda rozdal devět žlutých karet a dvě červené. Předčasně opustil hřiště domácí Palát a Bohemku oslabil v 67. minutě Baláž. Bohemka se vítězstvím posunula na druhé místo tabulky za vedoucí Drnovice.<br /> <br /> <a href="http://www.fc-bohemians.cz/zapasy/zapas.asp?kod=449">Reportáž</a> a <a href="http://www.fc-bohemians.cz/zapasy/zapas.asp?kod=447">bodování hráčů</a> v sekci Zápasy. Rozhovory s Balážem, trenérem Hruškou, Střihavkou a o karetním karnevalu během pondělí.