Boj v oslabení:Bohemka-Hradec Králové 1:1

Poslední zápas podzimní části přinesl v Ďolíčku dramatickou podívanou. Rozhodčí Čecháček na konci první poločasu vyloučil domácího stopera Tsuchiyu a zároveň nařídil pokutový kop za faul na Semana. Ovšem Šmardův pokus Raba zneškodnil. Hradec se přesto dostal v 70. minutě vedení, když se z dálky trefil Bouška. Bojovný výkon domácích, podpořený bouřlivým povzbuzováním třinácti stovek diváků, si zasloužil gólovou odměnu. Přišla osm minut před koncem. Strnadův dlouhý aut přizvedl Bednář a Rajnoch hlavou zavěsil. Kapitán Rajnoch (místo potrestaného Janáčka) tak zakončil podzim svým sedmým gólem v sezóně a postaral se o konečnou remízu 1:1. <br /> <br /><em>Reportáž, statistiku, tiskovou konferenci, bodování a fotogalerii naleznete</em> <a href="http://www.fc-bohemians.cz/zapasy/zapas.asp?kod=464"><em>zde</em></a><em>.