Sníh, bláto, zázrak: Prachatice - Bohemka 3:3

Kdo viděl, nezapomene. Utkání týmů z chvostu druholigové tabulky připravilo všem přihlížejícím skutečně nevšední zážitek. Když po prvním poločase opouštělo mužstvo Bohemians v husté sněhové vánici hřiště za průběžného nepříznivého stavu 0:3, připomínalo uzlíček nervů klepající se strachy z hrozícího debaklu. Jenže po přestávce se stalo něco, co si zapamatuje každý divák, který utkání navštívil. Na hřiště vlétlo jedenáct bojovníků, kteří svou rychlostí a nasazením rozcupovalo domácí tým jako hadrové panáky. Od kopaček létaly hroudy bláta, prachatičtí hráči se jen bezmocně otáčeli za mladíky, kteří se dostávali do jedné šance za druhou. Po hodině hry udeřili zelenobílí poprvé naostro přesnou hlavičkou Klesy, za několik okamžiků proměnil pokutový kop Matuszny. Zbytky domácí tvrze odolávaly s vypětím všech sil až do 88. minuty, než hlavičkou po rohu srovnal svou druhou brankou Matuszny. Když v poslední minutě běžel zcela sám Klesa na domácího Minára, mohl být dokončen neuvěřitelný obrat. Nestalo se a naopak bod zachránil v poslední vteřině zápasu na druhé straně mladý debutant Rodinger.<br/><br/> Online reportáž ze zápasu si můžete přečíst <a href="http://www.fc-bohemians.cz/online/default.asp?kod=21">zde</a>.<br /> Sestavy a fotogalerie ze <a href="http://www.fc-bohemians.cz/zapasy/zapas.asp?kod=564"><font color=green>zápasu s Prachaticemi</font></a>.