Druhý trénink: v akci všechny hvězdy

Den druhý, vše podle stejného scénáře. Hráči se znovu sešli ve vršovickém Ďolíčku. Atmosféra už byla o něco uvolněnější. První den měli hráči vyvěšený na vchodových dveřích seznam, kdo má jít do které kabiny. Viděli se vůbec poprvé v životě. Dnes už si většina z nich počínala zkušeně. Modelový zápas začal znovu v deset hodin. Na tribunu tentokrát usedlo zhruba sto diváků. Reportáž a sestavy ze zápasu najdete uvnitř článku:

1. POLOČAS

BÍLÍ: Rada - Žáček, Lapáček, Obermajer, Jungmann - Růžička, Němec, Kotrba, Urbanec - Slezák, Jirásek.

ZELENÍ: Kratochvíl - Freisler, Volf, Škoda, Srba - Chod, Budějský, Rosický, Jiroušek - Vyskočil, Strnad.

9. minuta - míč putoval po ose Vyskočil - Strnad - Chod, posledně jmenovaný  míč do sítě. Zelení vedou 1:0.
21. minuta - Škoda přišel o míč a následně fauloval Jiráska. Slezák z penalty za bílé vyrovnal - 1:1.
41. minuta - Rosický kopal roh, z malého vápna hlavičkou skóroval Škoda. Zelení vedou 2:1.

2. POLOČAS

BÍLÍ: Charvát - Žáček, Lapáček, Ransdorf, Jungmann - Svozil, Růžička,  Kotrba, Kocourek - Slezák, Jirásek.

ZELENÍ: Kolář - Freisler, Volf, Škoda, Srba - Beneš, Chod (78. Strnad), Budějský, Tomajko - Jiroušek, Vojtíšek.

54. minuta - Tomajko zvyšuje na 3:1 pro zelené.
81. minuta - Slezák nadvakrát trefuje síť a svým druhým gólem v utkání snižuje na 2:3.

ZELENÍ - BÍLÍ 3:2 (2:1)