Třetí trénink: Slezák kanonýrem

"Je to pořádnej zápřah," oddychoval o přestávce třetího modelového zápasu Miroslav Obermajer. Venku už nevládly tropické teploty z minulých dnů, ale třetí zápas ve třetím dni po sobě, i to je na začátek sezóny hodně velká porce. Ve třetím treninkovém utkání se znovu prosadil útočník Dalibor Slezák, v první půli dal dva góly. Záložník Jiří Němec odehrál poprvé celé utkání. Dnes se možná rozhodne o jeho dalším působení. Na tribuně v Ďolíčku se sešlo zhruba sto diváků, kteří znovu téměř vykoupili dotištěná pamětní trička. V článku najdete sestavy a reportáž ze středečního tréninkového zápasu.

1. POLOČAS

Bílí: Charvát - Žáček, Obermajer, Ransdorf, Jungmann - Svozil, Němec, Růžička, Urbanec - Slezák, Kocourek
Zelení: Kolář - Freisler, Volf, Škoda, Srba - Oborný, Chod, Rosický, Jiroušek - Vojtíšek, Strnad.

12. minuta - po centru ze strany Slezák zblízka dorazil míč do branky - 1:0 vedou bílí.
33. minuta - Slezák přidává druhý gól - 2:0.

2. POLOČAS

Bílí: Rada - Žáček, Obermajer, Ransdorf, Jungmann - Kotrba, Němec, Růžička, Tomajko - Jirásek, Kocourek
Zelení: Kratochvíl - Freisler, Volf, Škoda (70. Chod), Vilhelm - Oborný, Budějský, Rosický, Jiroušek - Vojtíšek, Vyskočil.

69. minuta - Jirásek se ve skrumáži nejlépe orientoval a z malého vápna dopravil míč do sítě. Bílí vedou 3:0.
70. minuta - obránce Škoda musel vystřídat, protože měl silné krvácení z nosu.
80. minuta - Růžička podnikl krásný samostatný výlet přes půl hřiště a zakončil gólem - 4:0 pro bílé.
81. minuta - poprvé se prosadili i zelení. Vyskočil levačkou z vápna přesně k tyči.

BÍLÍ - ZELENÍ 4:1 (2:0)