První výhra na Tipsport cupu

V divokou přestřelku se změnil souboj třetiligových Bohemians 1905 a prvoligové Příbrami, která hrála s hráči, kteří pravidelně nastupují v prvoligových zápasech. V kádru Bohemky se objevil obránce Marek Nešpor z Krče, trenér Busta ho zkoušel na pravé straně obrany. Příbram šla do vedení díky penaltě, kterou nařídil jinak velmi nepřesný sudí po zákroku brankáře Charváta. Bohemka však do poločasu dvakrát odpověděla, trefil se dobře hrající Bartek a vedení na stranu Bohemky strhnul Slezák. Druhý poločas se zprvu zdál pouze odvarem prvního, až v závěrečné dvacetiminutovce viděli diváci 4 branky. Nejprve Růžička dorážel po pěkné a rychlé akci Kotyzy, na druhé straně snížil z rohu exklokan Huňa. Opět po rohu, tentokrát rozehraného Jiřím Rosickým se trefil právě zkoušený Marek Nešpor, aby vzápětí  Příbram snížila na konečných 4:3 pro Bohemku. <br /> <br /> <a href="/zapasy/zapas.asp?kod=606"><strong>Reportáž, statistiky</strong></a> a fotografie ze zápasu přineseme během nedělního večera.