Dorostenci i žáci začali jaro vítězně

Jakoby naše mladé naděje chtěli napodobit své vzory z týmu dospělých a v úvodních zápasech jarní části sezóny si počínali skvěle. Starší dorostenci zvládli velmi těžký zápas s Brnem a zvítězili 2:1, mladší dorostenci si po remíze 1:1 vezou z moravské metropole bod. V neděli vstoupili do jarních bojů i žáci, kteří zavítali na půdu Dynama Č.Budějovice. Potřebné tři body do tabulky vybojovali starší žáci po vítězství 3:0, mladší žáci si díky vítězství 4:0 upevnili vedoucí pozici v České lize mladších žáků.

St.dorost: 1.FC Brno - Bohemians 1905 1:2 (1:1)

Brněnský tým, ve kterém působí řada hráčů reprezentačních výběrů, vstoupil do utkání velmi aktivně. V 17. minutě šlo Brno do vedení po brance Šurala a praktický celý poločas mělo navrch, v poslední minutě prvního poločasu se ovšem povedlo vyrovnat po nádherné individuální akci Janu Morávkovi a jakoby gól do šatny brněnské mladíky rozhodil. Ve druhé půli se svěřencům Václava Hradeckého povedlo srovnat krok se soupeřem a navíc v 85.minutě, kdy už se oba týmy pomalu smiřovaly s dělbou bodů, přišel vítězný gól vystřídavšího Lukáše Paluky.

Góly: 17. Šural - 45. Morávek, 85. Paluka
ŽK: Škoda
Diváci: 100

Sestava Bohemians 1905: Židlický - Jakobovský, Květoň, Brhlík, Ptáček, Císař, Kucler, Morávek, Sirový, Laušman, Škoda
(střídali: Paluka, Engelmann, Dufek, nevyužitá střídání: Bielik, Pospíšil)

Ml.dorost: 1.FC Brno - Bohemians 1905 1:1 (1:0)

Góly: Štourač - Ježdík