Gól v nastavení přinesl tři body pro starší dorost

Hradecké "otroky" přivítali ve 12. kole nejvyšší dorostenecké soutěže na domácím hřišti mladíci Bohemians 1905. Po bezbrankovém poločase se diváci dočkali fotbalového koření ve druhé půli. V úvodu druhého dějství poslal mladé "Klokany" do vedení Dufek, Východočeši brzy snížili a stejně dokázali odpovědět i na druhou branku Bohemians, střelcem v zelenobílém byl Gröbl. O tom, že si Hradečtí neodvezou z Vršovic ani bod, rozhodl špílmachr Morávek, jehož gól v nasteveném čase znamenal konečnou výhru starších dorostenců 3:2. Nepříjemností zápasu je vynucené střídání Jakuba Pařízka z 23. minuty kvůli vážnému zranění kolena.Uvnitř článku naleznete sestavy a statistiky ze zápasu staršího dorostu s Hradcem Králové.

Bohemians 1905 - Hradec Králové 3:2 (0:0)

Branky: 47. Dufek, 64. Gröbl, 90. Morávek - 56. Janoušek, 80.Žák.
Rozhodčí: Drábek - Haltuf, Zelený.
ŽK: 76. Židlický - Kouřil, Florian.
Diváků: 120.

Sestava Bohemians 1905: Židlický - Engelmann, Pařízek (23. Dvořák), Baubín, Busta (K), Novák, Gröbl, Morávek, Jakobovský, Dufek, Fadrný.

Sestava Hradec Králové: Florian - Zieris, Janoušek, Žák, Mikušík, Kouřil (70. Voltr), Čech (K), Michalec, Vaněk, Ujec (58. Korba), Dvořák.