Prohra v repríze loňského finále

Repríza loňského finále čekala na Bohemku ve druhém zápase ve skupině B na halovém turnaji Fortuna Víkend šampionů. Ružomberok zvládl otočit zápas a Bohemka po prohře 2:3 musí v posledním zápase porazit Teplice a spoléhat na ostatní výsledky, jestliže chce hrát semifinále. V brance se fanouškům představila nová posila na brankářském postu, Lukáš Zich. Vstup do utkání vyšel Klokanům na výtečnou, již ve 14. vteřině se po přihrávce Ordoše o hrazení nezaváhal Milan Škoda před odkrytou brankou Ružomberoku, za malou chvíli se Ordoš mohl sám zapsat do listiny střelců po pěkné kombinační akci Bohemky, jeho zakončení těsně minulo branku. Trest přišel ve 4. minutě, po vyloučení Císaře se velmi rychle podařilo slovenskému týmu využít početní výhodu a Macko snížil na 1:1. O dvě minuty později otřel Bakoš svůj pokus o břevno, toto varování probudilo tým Klokanů kteří přidali a byli aktivnějším týmem. Vedení na stranu Bohemky strhl ve 14. minutě Lukáš Marek, který zachytil rozehrávku soupeře a propálil gólmana.

Druhý poločas začal aktivní hrou slovenského týmu, hrálo se převážně na polovině Bohemky, snížení ze strany Ružomberoku přišlo ve 20. minutě díky přesné střele Božoka z poloviny hřiště. Bohemka musela opět přidat, převzala otěže utkání a začala zatápět gólmanovi Smieškovi, zakončení Císaře po brejku ani střela Morávka se neujaly. Ve 26. minutě měla Bohemka výhodu přímého kopu ze zajímavé pozice, ale kloudné zakonční nepřišlo, o dvě minuty měl výhodu přímého kopu Ružomberok a Macko trvdou střelou po zemi propálil vše co mu stálo v cestě, 2:3. v závěru zápasu zahrozil nebezpečnou střelou Adam a Škoda se ve vápně dostal do zajímavého zakončení, které ale Ružombrok zblokoval na roh. To bylo ve druhém zápase vše a stav utkání zůstal nezměněn, Bohemka podlehla Ružomberoku 2:3, který na gól přesně vrátil Bohemce loňské finále.

MFK Ružomberok - Bohemians 1905 3:2 (1:2)
Branky: 4. a 28. Macko, 20. Božok - 1. Škoda, 14. Marek
ŽK: 4. Císař (Bohemians)