Příprava: Bohemians - Vlašim 2:0

Hráči, kteří nenastoupili o víkendu proti Plzni, našli herní vytížení v přípravném zápase proti třetiligové Vlašimi. Tým ze špičky ČFL vzdoroval až do závěru, ale v závěrečných minutách dvakrát inkasoval. Bohemians zvítězili 2:0, když se střelecky prosadili Škoda a Moravec. Přípravné utkání se hrálo ve středu dopoledne na přírodní trávě v Kácově,&nbsp;hráči užšího kádru trénovali v té době v Ďolíčku. Klokani sehráli lepší druhou půli, nejprve se po faulu na Moravce kopala penalta. Škodovi jí brankář vyrazil, ale Škoda doklepl míč do sítě. O čtyři minuty později se Moravec prodral z pravé strany a střelou z úhlu překonal brankáře.&nbsp;<br /> <br /> Sestava a branky&nbsp;<a href="http://www.fc-bohemians.cz/zapasy/zapas.aspx?kod=800">ze zápasu s Vlašimí.</a>