Stále žijeme

Fotbalisté Bohemians v přímém boji o záchranu remizovali s Kladnem 1:1, když alespoň bod Bohemce záchránil v 93. minutě Jan Rezek. Klokani do utkání vstoupili velmi aktivně a evidentně chtěli bojovat o ligovou příslušnost. Jenže svěřenci trenéra Busty si žádnou vzloženou šanci nevypracovali a hra se tak odvíjela víceméně pouze po vápno Středočechů.

Na hráčích v zelenobílém bylo vidět odhodlání a výbornému týmovému výkonu scházelo jen to nejdůležitější-gól. Bohemians svého soupeře přehrávali ve všech směrech, paradoxně se však z první branky radovali hosté. Ve 85. minutě našel přesný centr hlavu útočníka Kroupy, a ten rozesmutnil zaplněný Ďolíček. Po inkasovaném gólu, ale fotbalisté od Botiče nesložili zbraně a vše vrhli do útoku. Sladkou odměnou jim byla situce z 93. minuty, kdy síť za záda brankáře Pavlíka rozvlnil Rezek a vlil do bohemáckých žil tolik potřebnou dávku optimismu. Bohemka stále žije svůj záchranářský sen, ba co víc, po sympatickém výkonu bod na dnes poražený Most dokonce stáhla.