Nevyužité šance mrzely

Starší dorost se s uplynulou sezonou rozloučil prohrou 1:2 na domácím hřišti s Jihlavou. Tým z Vysočiny potrestal nevyužité šance  v úvodu zápasu a stejně tak i ve druhém poločase. Do vedení šla Jihlava v 17. minutě po brance Šandery, starší dorostenci Bohemky vyrovnali na začátku druhé půle, kdy se ujala střela Kadlece. V následujících minutách nastřelili hráči v zelenobílém tyč a měli další dvě jasné gólové šance, ale jejich nevyužití ztrestal soupeř a branka Tecla z 73. minutě uzavřela gólový účet zápasu. Svěřenci trenéra Hradeckého uzavřeli sezonu s bilancí 10-7-13, skóre 42:43 a nasbírali celkem 37 bodů, což jim přineslo umístění ve středu tabulky nejvyšší dorostenecké soutěže. <strong>Aktualizováno, doplněna fotogalerie skvělých fotografií Pavla Slavíčka.</strong>

Bohemians 1905 - Vysočina Jihlava 1:2 (0:1)