Vstup za tři body: Ústí - Bohemians 0:1

Bohemka díky nejtěsnější možné výhře 1:0 nad Ústím nad Labem vstoupila úspěšně do ligové sezony. O osudu utkání rozhodla 14. minuta, po rohovém kopu propadl míč k Ivanu Haškovi, jeho tvrdou hlavičku si do sítě srazil domácí Martykán. Bohemka již před tím mohla vést po akci Morávka, další šanci měl Ivan Hašek, ale dvakrát se vyznamenal domácí gólman. Klokani se do šancí dostávali i ve druhém dějství, především hlavičky Bartka a Slezáka volaly po další brance, ale dalšího gólu se nedočkali a o hubené vítězství se nakonec museli strachovat až do poslední minuty.<br /> <br /> Sestavy a statistiky ze zápasu <a href="/zapasy/zapas.aspx?kod=846">s Ústím nad Labem</a>.<br /> Zápas jsme sledovali v <a href="/online/default.aspx?kod=124">online přenosu</a>.