Příprava: prohra s Libercem 1:2

V dalším přípravném zápase fotbalisté Bohemians 1905 prohráli s ligovým Libercem 1:2. Vyrovnaný zápas na umělé trávě v Nymburce začali lépe Klokani, již ve 27. vteřině skóroval po centru Moravce Martin Kotyza. V zelenobílém dresu se tentokrát nepředstavili Sňozík, Nikl, Adam, Rychlík, Janek&nbsp;nebo Hartig. I tak Bohemka držela s ligovým soupeřem krok a až po vlastních chybách inkasovala. V 70. minutě po rohu vyrovnal Nezmar, čtyři minuty před koncem po brejku rozhodl Liška. Ani závěrečný nápor vyrovnání nepřinesl, Klokani prohráli teprve podruhé v letošní přípravě. <br /> <br /> <strong>AKTUALIZOVÁNO - v článku přidány fotografie.</strong>

Slovan Liberec - Bohemians 1905 2:1 (0:1)
Branky: 70. Nezmar, 86. Liška - 1. Kotyza
Sestava Liberce: Zlámal (46. Hauzr) - Gebre Selassie, Holeňák, Košťál (46 R. Dejmek), Vulin (46. Janů) - Papoušek (48. Radzinevičius), Gecov (46. Polák), Frejlach, Pietruzska (46. Liška) - Dort (46. Nezmar), Blažek (86. Pietruzska).
Sestava Bohemians 1905: Havránek - Jindříšek, Lukáš, Cseh (80.Brhlík), Růžička - Kotyza, Jungr, Morávek (46. Ibragimov), Moravec - Slezák (55. Strnad), Škoda (55. Augustín).