Bohemka veze tři body ze Sokolova

Bohemians i ve svém druhém jarním zápase zvítězili a po výhře 2:1 na hřišti Sokolova se opět odpoutali od svých pronásledovatelů v tabulce. Trenér Hoftych musel v sestavě udělat tři změny oproti zápasu s Duklou. V prvním poločase měl nejblíže brance Škoda a také aktivní Róth, ale do kabin se odcházelo za bezbrankového stavu. Druhý poločas lépe zahájili domácí, šance Duchniče a Jirouše ještě brankou neskončily, ale po standardce domácích se v 60. minutě prosadil na zadní tyči Čada. Bohemka pohotově odpověděla, v 63. minutě vyrovnával Škoda po chybě obrany a obrat Bohemka dokonala v 76. minutě, na levé straně se dostal vyražený míč k Róthovi a ten tvrdě propálil gólmana. Zbylé minuty si již svěřenci trenéra Hoftycha pohlídali a nepustili domácí Sokolov do větší šance. <br /> <br /> Statistiky a sestavy <a href="http://www.fc-bohemians.cz/zapasy/zapas.aspx?kod=959">ze zápasu se Sokolovem.</a><br /> <a href="http://www.fc-bohemians.cz/online/default.aspx?kod=142">Online přenos</a> z utkání.