Juniorka remizovala 1:1

Malše Roudné - Bohemians 1905 B 1:1, gól Adam.

Fotbalisté Bohemians 1905 B remizovali v Roudném 1:1. Jediný gól Bohemians dával již v prvním poločase Lukáš Adam.

Bohemka byla v prvním poločase lepším týmem a potvrdila to brankou Lukáše Adama, který se trefil ve 23. minutě po centru Gröbla. Domácí však vzápětí vyrovnali, zčistajasna se trefil Nohava. Až do poločasu Klokani svého soupeře převyšovali, bohužel neproměnili další tři šance. "Měli jsme rozhodnout již v první půli a nebylo by o co hrát. Bohužel jsme však hloupě inkasovali a nedokázali jsme se vrátit do vedení," řekl po utkání trenér Václav Hradecký.

Ve druhém poločase se hra více vyrovnala, branka už nepadla. Bohemka si připsala jeden bod po remíze 1:1 a především výkonem potěšila. "Odehráli jsme zápas s maximálním nasazením a patřil k našim nejlepším na hřišti soupeře," dodal Hradecký.