Cesta pohárem skončila remízou v Liberci

Slovan Liberec - Bohemians 1905 1:1 (0:0)<br /> Branky: 85. Blažek - 80. Hartig.

V odvetném zápase s Libercem musela Bohemka pro postup bezpodmínečně vyhrát a dát alespoň dvě branky. Ovšem lepším týmem byl od prvních minut domácí Slovan. V prvním poločase se Bohemka prakticky nedostala k ohrožení branky Liberce a naopak domácí měli několik gólovek. Vstup do druhé půle byl podobný prvnímu poločasu. Hra Bohemky se zlepšila s příchodem nových hráčů na hřiště, postupně vystřídali Dian, Slezák a Hartig a právě tito hráči byli u vedoucí branky Bohemky. Dian přihrál pod sebe na malé vápno a z otočky se prosadil Lukáš Hartig. Běžela 80. minuta a Bohemka potřebovala ještě jeden gól. O pět minut později se z levé strany prosadil tvrdou střelou domácí Blažek a bylo vyrovnáno. Nic nebylo ztraceno, v případě branky mohla jít Bohemka do penaltového rozstřelu. Ale úpornou snahu zhatilo vyloučení Cseha v 90. minutě po druhé žluté a Bohemka v poháru končí.