Bohemka dohrávala v devíti, přesto porazila Příbram

Sudí Kocián rozehrál v Ďolíčku nevídaný karetní mariáš, o výhře Bohemky rozhodl Kaufman.

Už od první minuty nasadil sudí Kocián přísný metr a rozdával žluté karty, ze začátku především hráčům Příbrami, kteří byli pod tlakem. Bohemka sice měla míč na kopačkách, ale do šancí se nedostávala. V době kdy Příbram vyrovnala hru, byl před vápnem faulován Kaufman a sám rozehrál nařízený přímý kop. Jeho precizně povedená střela zapadla ve 32. minutě přesně do růžku. Ve druhém poločase přeci jen začala hrát více Příbram, ale do žádného souvislého tlaku se nedostávala. V 68. minutě tvrdým skluzem sestřelil soupeře Hartig a za zákrok na polovině soupeře, který nic neřešil, viděl rovnou červenou kartu, přestože již měl žlutou kartu. Na straně Bohemky se začaly množit žluté karty a Příbram získala optickou převahu. Ale byla to Bohemka, kdo mohl zvýšit vedení. Slezák šel sám na gólmana, ovšem samostatné sólo nezakončil. Příbram se dočkala obrovské šance v 86. minutě, po nepřesném zásahu Sňozíka musel na brankové čáře zasahovat Nikl. Závěr zápasu byl rozkouskován neustálýmí fauly, v nastaveném čase viděl rovnou červenou kartu Kaufman. Sudí Kocián udělil v zápase celkem jedenáct žlutých karet a dvě přímé červené karty. Bohemka uhájila vítězství 1:0 a připsala si důležité tři body.