Detail uživatele diskuzního fóra - Jitiii

Datum prvního příspěvku
9.2.2012
Celkový počet příspěvků
12
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 10
Ptejte se vedení Bohemky 1
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
Tiw7Kkfi 6
InZH33ti 2

petr.koukal napsal:

Od vyprodání intenzivně rešíme další roušky a mohli bychom nabídnout i tyto za 199 Kč. Výrobní cena je trochu vyšší, ale z prodeje by šlo pár korun i na podporu Bohemky. Byl by zájem? ...

Každá s NAŠÍM znakem bude dobrá, určitě se zas po nich zapráší ;-)

sasek napsal:

Takže teď je pro změnu špatně, že fanshop dává zboží nejlevněji, jak může? 

Tak jsem to nemyslela, jen jsem reagovala na to že klub z toho nic nemá... myslím že každý správný KLOKAN rád přispěje ... vždyť když jsme zachraňovali Bohemku dávali jsme daleko víc ... alespoň ti srdcaři :-)

petr.koukal napsal:

Modelový příklad na 500 roušek: Výrobní cena: 64 500 KčProdejní cena: 64 500 KčZisk: 0 Kč Ostatní příjmy klubu v době nouzového stavu, ze kterých by šlo pokrýt výrobu a nechyběly by na provoz stadionu a chod ...

já myslím že fanoušci by za roušku dali i víc...

felčar napsal:

no jo no na fotbal chodí průměrně cca 3500 lidí ty maj rodiny  tak 500 je jako plivnout do Stromovky  :-(((((

...moje řeč :-D

petr.koukal napsal:

Klokani, roušek bylo 500 a zmizely opravdu rychle. Snažíme se uhnat výrobce, aby nám potvrdil svou výrobní kapacitu, pak hned spustíme předobjednávku.

bylo by fajn kdyby to bylo brzy, protože slávisté a sparťani se už vesele ve svých rouškách prohánějí Prahou :-D

felčar napsal:

koukám že 45 minut po poledni jsou roušky v ....... kolik jich bylo 10????? nic moc nemám čas u toho PC sedět furt ach jo 

Byly pryč ani ne po 10 minutách :-(

Dnes ve 12:00 zahájen prodej roušek...ve 12:10 jsem jí už nesehnala... vyprodáno :-(

Dnes ve 12:00 zahájen prodej roušek...ve 12:10 jsem jí už nesehnala...vyprodáno :-(