Detail uživatele diskuzního fóra - fischer

Datum prvního příspěvku
14.4.2007
Celkový počet příspěvků
45
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 20
Ptejte se vedení Bohemky 15
Tlachy a kecy 6
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
J/pmrMW/ 8 qwerd, atletiko
I/hF7flC 1 qwerd, atletiko, GSE, gastrula
2yeB9Ns9 1 atletiko
K19Fx9Ey 1
3W80zuR4 1
wxK3B+cZ 1

Dobrý den, 

zajímalo by mě, jaká jsou aktuální čísla prodeje permanentek a srovnání s minulým a předminulým rokem prodeje před sezónou? A zároveň jestli se připravuje s hráčem Podaným nějaké vyjádření k jeho epizodě na Proseku. Opravdu bych byl rád, kdyby se k tomu vyjádřil on sám a ne, že se tu napíše, že byl mladý a byl tam poslán na hostovačku. Myslel si tehdy, že nastupuje za Bohemku? Děkuji za zprostředkovanou odpověď od hráče. 

Martin Kurka napsal:

Bohužel nevěděl (spekulovalo se o hostování u nás), a muselo se to upřesnit. Zbytek jsem již komentoval. Nová informace, že definitivně přestupuje, byla jasná až dnes.

Zase komunikační šum. Stačilo napsat, že Ruda chce do Bahniku, klub je ochoten ho za splnění určitých požadavků pustit a bylo to. Pohádky o tom, že se to upeklo dnes dopoledne jste si mohli odpustit, když už při odletu na soustředění byl volepenej hadrama Ostravy. Nebo mu je kustod dovezl na letiště a převlékal se na hajzlíku? 

ludvavestec napsal:

Není žádné tajemství, že se DFB po nepovedené sezoně dožadovalo změn ve sportovním úseku, zejména na pozici trenéra Atýmu. Pozice sportovního ředitele je z našeho pohledu pořádku. Stejně vidime i roli ředitele klubu Darka jun.  Vedení ...

Díky za pozitivní zpávy, týkající se váhy DFB. Jsem za to moc rád a rozhodně nepatřím do skupiny těch, kteří znevažují práci družstva, ba naopak patří tobě i celému vedení velký dík za snahu něco vyjednat. Permici si opatřím a budu věřit v lepší zítřky a zároveň se budu těšit na zprávy ze Slovenska. 

Po přečtení hodnocení pana Držmíška už chápu, proč trenér může vidět naší předváděnou hru jako dobrou, až velmi dobrou a hráči podléhají klamu, že hrají skvěle a kdo to z fanoušků nevidí, tak nerozumí fotbalu, viď Tondo. Evidentně chybí oponentura, protože kdyby tomu tak nebylo, tak se změní systém hry a nehraje se dokola to samé a na vývoj utkání se nereaguje. Hašek si u nás buduje své PR a odpovědní lidé v klubu mu to baští. Je to nejvíc přeceňovaný trenér současnosti, který ani nemá za sebou žádné výsledky. Ostatně viděno jeho optikou, kdyby je měl, tak netrénuje Bohemku. Proto se ptám, když on sám nemá tolik sebereflexe, aby to položil, je vedení a potažmo DFB spokojeno s jeho prací? Upřímně mě spíše zajímá pohled DFB než našeho řídi. Odpověď je pro mě důležitá z pohledu nákupu permanentky, či příspěvků do DFB. Díky. 

Maxa napsal:

Asi jsme každý koukali na jiného fotbalistu.

Myslím, že nás bylo víc... Šmíďák s Hůlisem jsou hlavně kmenový hráči, tak nevidím důvod pro angažování Pokorného, když je rozhodně nepřevyšuje. 

Dobrý den, 

je už znám termín prodeje permanetních vstupenek na novou sezónu? A v návaznosti, kdy bude zhodnocení minulé sezóny a případné změny na trenérské postu? Pro mě je to určující z pohledu nákupu permice, protože další podobný ročník pod vedením toho pána, který je u nás zaměstnán jako "trenér", již nedám. Děkuji za odpověď. 

qwerd napsal:

Chodím na Bohemku odmalinka, co mě přivedl do Ďolíčku můj táta. Pamatuji si Bohemku od éry trenéra Petržely až do dnešních dnů. Nevynechám jediný domací zápas, pokud nejsem v zahraničí. Chodil jsem na každý zápas ...

Naprostý souhlas. I já, po téměř 40 letech zvažuji nákup pernamentky na další sezónu. Ztráta identity je to, co mně nejvíce mrzí. Fanoušek je poslední dobou dobrý akorát jako zdroj příjmů a to v klubu, který vedli Příba a pan Steinbroch, jak přízračně smutné...

To jako myslí vedení vážně? Bože, čeho jsem se to dožil. Místo, aby tragéda ze Sparty konečně vypoklonkovalo, tak nám předhodí lístky zdarma? A neporadí nám vedení, koho máme na produkt v našem podání nalákat? Kdo bude zodpovědný za to, až nedejbože sestoupíme? Jste amatéři po všech stránkách, ale pokud vezmu v úvahu Haškovu teorii, tak kdyby jste tragédii nebyli, patrně by jste vedli věhlasnější mančaft a ne Bohemku. To samé platí i pro Haška, kdyby byl tak dobrý, netrénoval by u nás... 

hrdin napsal:

Máš pravdu, i to píšu, že to nejsou zásluhy na základ. Ale koukni na soupisku a napiš koho místo něj? Jméno. Já vidím tři možnosti, Filipa nebo Vodháněla nalevo a Tondu na střed (čehož bych ...

Souhlasím se všemi třemi možnostmi, jen bych přidal čtvrtou s Nečasem ve středu. Má ze všech jmenovaných největší zkušenosti. Je ale s podivem, že trenér zarputile trvá na Filipovi, i když mu tento post evidentně nesvědčí. Na hostování dorazí někdo na levý kraj obrany, ale rozhodně to nebude hráč na pozici Martina Haška...

hrdin napsal:

To je tak zaujatý, až je to skoro nechutný. Filip patřil vždy k nejběhavějším. Dostal post po bráchovi (pro saska "10", ofenzivní záložník), kterej je zraněnej a přitom je jeho post podhrot (pro saska "8" ...

Moc nerozumím, co je na tomto příspěvku zaujatého, až nechutného. Já třeba souhlasím s každým slovem. Filip bude možná jednou dobrý hráč, ale zatím to na základ fakt není. Je fajn, že toho hodně naběhá, ale to nemůže být hlavní hledisko při nominaci k zápasu. A k otázce, koho místo Filipa na post ofenzivního záložníka, je třeba dodat, jestli Hašek senior chce někoho přivést konkurenci Martinovi... Na druhou stranu tam může zkusit někoho jiného, když Filip za čtyři zápasy nepřesvědčil na pro něj nezvyklém postu.