Detail uživatele diskuzního fóra - kamenda

Datum prvního příspěvku
20.3.2001
Celkový počet příspěvků
106
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 48
Ptejte se vedení Bohemky 37
Tlachy a kecy 18
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
k/f1f6HN 7
rG/kW2Tx 3
GtSoyo+l 1
Z++rSwWt 1 lombardos, bonano30
PYqB9Lf/ 1
BSR4MQJ6 1
xIB6Sueq 1
r2wk2ZCU 1

Dobrý den,

opravdu bude naše vedení pouze sledovat, jak se náš klub řítí do 2 ligy, nebo konečně odvolá trenéra, který nese zodpovědnost za tento stav? Pan Hašek nese plnou zodpovědnost za výsledky i za výběr posil, které měli v zimní sezóně posílit náš tým. Kromě osvědčeného Hůlky, jsou však výkony oněch posil tristní. Uvidíme v našem podání další unikát, kdy sestoupíme, aniž bychom za celou sezonu nevyměnili trenéra pro neuspokojivé výsledky?????

Svatoslav.Bata napsal:

Dobrý den, později se vrhnu na všechny odpovědi komplexněji, ale jelikož nám tu deník Sport dostal nějakou nalejvárnu od Baníku, aby pomohl vytvořit tlak, či co... Tak mohu vyvrátit to, že by Reiter někam odcházel. Ano, ...

Ahoj Sváťo,

znamená to, že udržíme Dostála?

Dobrý den,

děkuji za nového hlavního partnera ŽOS. Je vidět, že pan Poor má skutečně ke klubu vztah a patří mu dík. I v kontextu skutečnosti, že se klubu podařilo navýšit finance od sponzorů, získat znančné prostředky z prodeje hráču, nerozumím tomu, proč se neinvestuje do příchodů posil či udržení klíčových hráčů. Myslím, že slovo hysterie nebylo pantátou správně zvoleno. Já u sebe bych tento pocit nazval zklamáním z nenaplněného očekávání. To očekávání bylo vzestup klubu po sportovní stránce, po dořešení největších restů z minulost - za což patří DJ a ostatním opravdu velké poděkování. Ale je zapotřebí neuspokojit se s tím co se povedlo a makat dál. Bohužel po letech progresu, vnímám současné kroky jako notný posun zpět. Namísto koncepčního doplnění kádru, odešla kostra týmu. Chápu, že nabídka od Slavie se těžko odmítá. O Maškovi a Haškovi ale vedení dopředu vědělo a mělo být připraveno s náhradou. Místo toho opět čekáme kdo na nás zbyde, či kdo se nevejde do kádru pražských S a přijde na hostování. Koncepční cesta vypadá zcela jinak. Vhodné doplňování slabých míst. Udržení klíčových hráčů ( OK, zpeněžení jednoho TOP hráče za sezonu je v našich podmínkách pochopitelné ) a odporoučení se hráčů bez očekávané výkonnosti. Prosím tedy o objasnění náší koncepce sportovního rozvoje od vedení ( majitel, ředitel ). 

Děkuji  

Kamenda DFB 152