Detail uživatele diskuzního fóra - Radim73

Datum prvního příspěvku
19.4.2008
Celkový počet příspěvků
319
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 193
Ptejte se vedení Bohemky 116
Tlachy a kecy 10
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
fgq/+Hrh 35
D3icmJQw 11
odVobPGb 3
5uquU+Q5 2
XeaXf1bF 1
sJNtj0dh 1
GwRC6qoc 1
y/+0LA7H 1

kolina napsal:

Dotaz: Kdy bude náš nový brankář  Patrik Le Giang schopen nastoupit do branky v prvoligovém zápase?!? 

Ahoj co jsem mluvil s trenéry co se starají o golmany, myslím jinde v klubu tak prý je to taky slabota ???

Michalklokan1905 napsal:

Vyhoďte Haška nechceme furt hrát o záchranu! Trenér a dá tam Šmída který podal bídný výkon, Valeš o tom ani nemluvím Fryšták je mnohem lepší! Hašku táhni do Sparty! My chceme Hoftycha!

Souhlas Vem si prášek hlavně slušně  ,taky mam na některé tahy co děla Hašek jiný názor,ale to je normální .Neni to jen o trenérovi,Hašek podle mě není špatný trener ....

Radim73 napsal:

Dobrý den hrozná Škoda,od týmu jako je Pribram musíme vozit body.Chvalim Pepu Jindřiška hraje na stoperů fakt dobře ,naopak nedaří se Šmídovi je slábl jeden na jednoho nohy mrtví a zásadní věc golman .Máme nejlepší ...

Samozřejmě jsem myslel nejslabší dvojici

Dobrý den hrozná Škoda,od týmu jako je Pribram musíme vozit body.Chvalim Pepu Jindřiška hraje na stoperů fakt dobře ,naopak nedaří se Šmídovi je slábl jeden na jednoho nohy mrtví a zásadní věc golman .Máme nejlepší golmanskou dvojici v lize Valeš nedokopne balon ani za půlku centry nemá vůbec HRŮZA neříkám to sám ,v týdnu jsem mluvil s několika trenéry a třeba Nádvorník mi říkal ,že na tom budou mít postavenou hru .

Radim73 napsal:

Dobrý den,prosím pusťte Haškovi zápas ze záznamu ,byla to hrůza !!!!!!!Jedna šance,jedna střela ,pohyb žádný a ještě v televizi OSTUDA .Jo a ten nový stoper fakt pecka ,na nej se podívám a teď Vám jasně ...

Tím hráčem jsem myslel Kostla ,ale to snad je všem jasný 

Dobrý den,prosím pusťte Haškovi zápas ze záznamu ,byla to hrůza !!!!!!!Jedna šance,jedna střela ,pohyb žádný a ještě v televizi OSTUDA .Jo a ten nový stoper fakt pecka ,na nej se podívám a teď Vám jasně řeknu ,ze ligu NEMŮŽE HRÁT kam kráčí Česky fotbal a co dneska hraje ligu

Dobrý den je pravda,že první posilou je brankář Slovenské národnosti Děkuji

Fousic napsal:

Jasná rovnice: ubohej,žebráckej  stadion,ubohý žebrácký mužstvo,ubohý ,žebrácký výkony =sestup do II.ligy.Bohužel

Máš pravdu furt si myslíme ,že se někdo z Bohemky posere