Detail uživatele diskuzního fóra - Radim73

Datum prvního příspěvku
19.4.2008
Celkový počet příspěvků
308
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 185
Ptejte se vedení Bohemky 113
Tlachy a kecy 10
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
fgq/+Hrh 24
D3icmJQw 11
odVobPGb 3
5uquU+Q5 2
XeaXf1bF 1
sJNtj0dh 1
GwRC6qoc 1
y/+0LA7H 1

Co tady pořád píšete,že trenér Hašek mluví špatně o Bohemce,nikde jsem to neslyšel.Jinak souhlasím,je to špatné nedá se na to koukat jenom OBROVSKÁ bojovnost,ale žádná fotbalová kvalita. Hrajeme bez útočníka Koubek je slaboučký,hrál jenom 2 dorosteneckou ligu a my se snim chceme zachránit.

hurvínek napsal:

pro Darek Jakubowicz, ředitel : TÁHNI !!!!! Táhni z Bohemky a už se tady nikdy neukazuj, fotbalovýho manažera si můžeš hrát u táty ve firmě na hajzlíkách. Je nad slunce jasný, že někdo jako ty ...

Dej si hadr na hlavu ,můžeš to napsat slušně 

jaká špína????totální píčovina Dostála totální balon šel mezi párky a on udělá tohle neomluvitelný

Dobry den má to cenu do Bohemky přivézt Vacka na půl roku????Je to koncepční????Vacek střídá kluby ,nikde se pořádně nečapl,jinak by nešel do Bohemky.

ludvavestec napsal:

Tak oni mají zájem, krouží jako supi, ale Ďolíček není “mrtvoliště” ;)

Znovu píšu Mašek končí neprodloužil

tomiisek napsal:

Blbost, do Zlina jde Jusuf, Masek miri na Duklu a Reiter do Pribrami. Za ne prijdou tri 19-leti 170cm klucici z druhy ligy.

Jinak Příbram má zájem také o Maška

clockan1 napsal:

Dobře náš kotel: Navždy věrní... - ...Čůrák Královec - Dostal úplatek... Sorry to mělo být vedle...

jasná penalta,jasné vyloučení,naše hra tragédie

Dobrý den můžu se zeptat jestli někdo sledoval Příbram s Teplicema???Já jsem to utkání viděl,hra Příbrami je postavena na Matouškovi .......za druhé hráč Juliš co to má znamenat jak ze Slováckem tak s Příbramí hrůza......jinak se na naší hru nedalo koukat,hlavně to nesvádějte na rozhodčí!!!!