Detail uživatele diskuzního fóra - Radim73

Datum prvního příspěvku
19.4.2008
Celkový počet příspěvků
327
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 200
Ptejte se vedení Bohemky 117
Tlachy a kecy 10
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
fgq/+Hrh 41
D3icmJQw 11
odVobPGb 3
5uquU+Q5 2
GaPNPNfB 2
XeaXf1bF 1
sJNtj0dh 1
GwRC6qoc 1
y/+0LA7H 1

Dobrý den připadá mi to ,ze za všechno muže trener Hašek, pamatuji jak tady všichni psali vyhodte Bustu,Pivarnika,Koubka jeden čas tady fanoušci nadávali na Hoftycha 

Koutak napsal:

Jestli v Bohemce funguje všechno jako pan Kůrka tak Bůh s námi. Proč neodpovídáte na dotazy ?

Hlavě ze to umí vymazat když tady nápišu slušně pravdu !!!

Hlavně ne Pulpita zažil jsem ho v Pribrami totální blázen nemá ani papíry na auto říkám BLÁZEN 

Před hodinou jsem zde napsal svoje vyjádření a koukám je vymazané nic špatného jsem nenapsal !!!!jen jsem zde poděkoval Haškovi nakou práci zde odvedl !!!! Myslím ze to nebylo jen oněm !!!!! A napsal jsem je NÉ PULPITA PROTOŽE HO ZNÁM Z PŮSOBENÍ V PŘÍBRAMÍ HRÁL SI NA VLASTU PETRZELU A NEMĚL NA TO CHOVAL SE JAKO BLÁZEN VŠUDE HO VYHODILI !!!!!

Dobrý den odvolání chápu ,trenérů Haškovi patří DIK něco tady odvedl a myslím,že mu Bohemka přirostla k srdci.Myslim že to není jen o Haškovi !!!!!prosim jen Né Pulpita znám ho z působení z Pribrami,chlap co nemá papíry na auto není normální !!!! Hrál si na Vlastu Petrzelu a neměl na to BLÁZEN 

Dobrý den smál jsem se Pribrami a teď Bohemka ,nezlobtese je to ostuda HRŮZA 

Dobrý den prosím seženete do budoucna pořádného golmana, dnes se opět ukázalo  jak máme slabého brankáře 

kolina napsal:

Dotaz: Kdy bude náš nový brankář  Patrik Le Giang schopen nastoupit do branky v prvoligovém zápase?!? 

Ahoj co jsem mluvil s trenéry co se starají o golmany, myslím jinde v klubu tak prý je to taky slabota ???

Michalklokan1905 napsal:

Vyhoďte Haška nechceme furt hrát o záchranu! Trenér a dá tam Šmída který podal bídný výkon, Valeš o tom ani nemluvím Fryšták je mnohem lepší! Hašku táhni do Sparty! My chceme Hoftycha!

Souhlas Vem si prášek hlavně slušně  ,taky mam na některé tahy co děla Hašek jiný názor,ale to je normální .Neni to jen o trenérovi,Hašek podle mě není špatný trener ....

Radim73 napsal:

Dobrý den hrozná Škoda,od týmu jako je Pribram musíme vozit body.Chvalim Pepu Jindřiška hraje na stoperů fakt dobře ,naopak nedaří se Šmídovi je slábl jeden na jednoho nohy mrtví a zásadní věc golman .Máme nejlepší ...

Samozřejmě jsem myslel nejslabší dvojici