Detail uživatele diskuzního fóra - malstr

Datum prvního příspěvku
6.3.2009
Celkový počet příspěvků
179
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 165
Ptejte se vedení Bohemky 12
Družstvo fanoušků Bohemians 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
Eaj92gU2 32
pNOW27JR 29
hMk3XZH2 18
V3fKxqsh 10
6tDRZ9Hs 8
wWzyt2o5 7
epAAjidu 6
NW5MTsor 6
kP62q90c 4
Dup0v8rr 2
w/aaIaR7 2
q6VYTkXi 2 bnl
9OZ/tFsL 2
MkssdgB1 2
y6pAGqmd 2
UPtWBagN 2
HvfIzMeo 1
fnWq2gBa 1
jrxcNIwv 1
2tEXl0hp 1
fRo4MLpH 1
lHEJWYmP 1
gp6arTUm 1
vm7F9cLu 1
KJUmstdG 1
TXuAHRru 1
3EU/6J7D 1
6b00BMVO 1
ekpSzlZz 1
1QJRKe/C 1
i/hEK2LH 1
vCCR4oeu 1
LtM85EJX 1 felčarjr
cK/XS8Bc 1 Pohjanpalo
K18pelFh 1
WDXzV2nP 1
tjrMbv+6 1
1vCviGoC 1
INxIhJ/E 1
dDLvCk1u 1
FKdJ5d8P 1
ezllciZD 1
19rYYEEt 1
9ASY08Mg 1
D+6PM4YR 1
8PWp84jP 1
zZuDrAPu 1
NgsDhQc+ 1
V5YxL4lW 1
rD2LB7Ec 1

skip napsal:

No nevím, znáš to. "TY VOLE,TO NEJSOU PENIZE JARDY,ZO JSOU PENIZE IVANA.PROTI JARDOVI TI NIKDO NEPUDE" Jestli Starka namotivuje Opavu a "zajede"do rozhodčích, tak se máme ještě na co těšit! Snad bude klid,ale dokud nebude konec,tak v klidu ...

No rozhodně to nic jednoduchého nebude... Víme, jak hrajeme doma... A do toho zákulisní praktiky... 

Cavalera napsal:

Vyprodanej Dolicek je spatne, zase se sesypou... Proto by melo dorazit pouze 27 vyjezniku z Karviny a ostatni zustat doma... ;-)

Tak já raději zůstanu doma, co bych pro tu naši milenku neudělal :-DDD

hrdin napsal:

Takže zkrátka rozhoduje pořadí v tabulce po základní části :)

Přesně tak a to bylo takto:

11. BOHEMIANS PRAHA 1905 34

12. 1.FC SLOVÁCKO 34

13. SFC OPAVA 33

14. PŘÍBRAM 31

15. MFK KARVINÁ 29

16. FK DUKLA PRAHA 20

Ufff... Díky za tři body. K umístění jsem našel toto: 

Pravidla pro určení pořadí ve skupinách o titul a o záchranu (konečného pořadí) v případě shodného počtu bodů více družstev po odehrání základní i nadstavbové části:

1. Vyšší počet bodů získaný v základní části

2. Vyšší počet bodů získaný ve vzájemných utkáních v základní části

3. Brankový rozdíl ze vzájemných utkání v základní části

4. Vyšší počet vstřelených branek ve vzájemných utkáních v základní části

5. Vyšší brankový rozdíl ze všech utkání v celé soutěži (včetně nadstavbové části)

6. Vyšší počet vstřelených branek v celé soutěži (včetně nadstavbové části)

7. Vyšší umístění v soutěži Fair – play

8. Los

martinpulpit napsal:

Po dlouhé době jsem se na základě posledních příspěvku našich fanoušků rozhodl poslat svůj příspěvek . Chtěl bych všechny fanoušky Bohemky vyzvat k tomu abychom ve svízelné situaci zůstali jako vždy věrni svému klubu a ...

Těch zkoušek věrnosti od doby, kdy se řešily černé fondy, bylo již mnoho. V tom určitě není problém. To bychom si tady ve fóru asi už nepsali, respektive by už asi žádná Bohemka nebyla... Omlouvám se hráčům, ale po těch "velmi dobrých až dobrých výkonech" se mi těžko zvedají ruce (všichni ruceeeee) a řve BOHEMIANS NEJLEPŠÍ V PRAZE... 

zeli napsal:

středa 15.5 9:00   skladiště/kancelář trenéra MH st.:...doprdele, devět hodin..musím za Darkem..to by mě zajímalo, co zase chce...   kancelář ředitele klubu   DJ ml.: Trenére, zavolal jsem si Tě/Vás, abychom probrali současnou situaci... MH st.: Jakou situaci máš na mysli, Darku? DJ ml.: ...

Dlouho jsem se tak nepobavil :-DDD   Smutné ovšem je, že to je realita :-(((

Miklik napsal:

Hašek : Celé jaro každý zápas v lize kromě části utkání se Slavií jsme hráli dobře až velmi dobře.. ------Tak to asi fandim celou dobu jinýmu mančaftu..?!!

Souhlas, asi jsme byli na jiných zápasech... Takže fajn, mužstvo to nezvládlo mentálně a jde se dál... Pohoda, klídek, "ono si to sedne"...

Cavalera napsal:

A za brankou by světský mohli rozbalit pouť... ;-)

Přesně tak, řetízkáč, labutě, autodrom, cukrová vata,... A po skončení zápasu na náměstíčku koncert Michala Davida...