Detail uživatele diskuzního fóra - malstr

Datum prvního příspěvku
6.3.2009
Celkový počet příspěvků
229
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 212
Ptejte se vedení Bohemky 15
Družstvo fanoušků Bohemians 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
Eaj92gU2 32
pNOW27JR 29
wWzyt2o5 19
hMk3XZH2 18
V3fKxqsh 11
SQTq3bwJ 9
6tDRZ9Hs 8
+yODpnke 8
epAAjidu 6
NW5MTsor 6
+xSTFgy0 5
UPtWBagN 4
kP62q90c 4
Dup0v8rr 2
w/aaIaR7 2
q6VYTkXi 2 bnl
9OZ/tFsL 2
MkssdgB1 2
y6pAGqmd 2
KsSryyqA 2
G0IRiSN0 2
nHBMgLVv 2
LqNvllpk 2
HvfIzMeo 1
fnWq2gBa 1
jrxcNIwv 1
2tEXl0hp 1
fRo4MLpH 1
lHEJWYmP 1
gp6arTUm 1
vm7F9cLu 1
KJUmstdG 1
TXuAHRru 1
3EU/6J7D 1
6b00BMVO 1
ekpSzlZz 1
1QJRKe/C 1
i/hEK2LH 1
vCCR4oeu 1
LtM85EJX 1 Bulsara, felčarjr
cK/XS8Bc 1 Pohjanpalo
K18pelFh 1
WDXzV2nP 1
tjrMbv+6 1
1vCviGoC 1
INxIhJ/E 1
dDLvCk1u 1
FKdJ5d8P 1
ezllciZD 1
19rYYEEt 1
9ASY08Mg 1
D+6PM4YR 1
8PWp84jP 1
zZuDrAPu 1
NgsDhQc+ 1
V5YxL4lW 1
rD2LB7Ec 1
COQFvNTb 1
yYd/6RR6 1
t5am0Rex 1
wMxixkH6 1
ViFRt+Wk 1

Bohemians Praha 1905 napsal:

Není to pasivní přístup. Stále hledáme jiné možnosti a dodavatele, což vy logicky nemůžete vědět. Ale je brzy na další negativní soudy. Ono jich už tak je zbytečně moc. V tuto chvíli máme výrobce, který ...

Tak jak vám jako fanoušci naší milované Bohemky teď můžeme pomoct? Máme začít nakupovat ve fanshopu? Nebo něco jiného?

kolina napsal:

Nic ve zlém, ale to je dost pasivní přístup klubového fanshopu... Jasně,  roušky šije skoro každý a každý má už přístup k nějakým  rouškám, ale zde ani tak nešlo o potřebné roušky nýbrž o propagaci Bohemky ...

Přesně, jak píšeš... Kdybych měl šicí stroj a kdybych na něm uměl šít, tak se do toho pustím. Pro klub to mohla být reklama a mohl se tak finančně podpořit... Ale z reakce, která teď přišla, tak třeba to nakonec půjde a to by bylo super...

Jak je reálné, že by fanshop nechal vyrobit bohemácké roušky? S ní bych hrdě vyrazil kamkoliv. Současně by to mohla být podpora (psychická i finanční) pro klub, když se nehraje. Případně by to mohlo zajistit DFB, stejně jako kelímky. Bohemka do toho!  

rocknroll napsal:

Co tim myslis?  V Cine jsem byl mnohokrat a s Cinany jsem taky jednal mnohokrat, tak vim o cem mluvim.  Kdyby tenhle dobytek dodrzoval aspon zakladni zasady hygieny cely svet by byl usetreny lidskeho utrpeni ...

Přesně... Současně pevně doufám, že nás nikdy nebudou vlastnit Číňani. 

Miklik napsal:

když tam nebude víc,jak 100 ks pohromadě,tak prej v pohodě...(:- - taky už mi ta chřipka začíná silně srát....

Právě dle té Výjimky z nařízení by se ten počet 100 ks na to neměl vztahovat - pokud jsou povolené valné hromady a.s. v jakémkoliv počtu, tak schůze DFB je to samé ne? Je to jen laický pohled, nejsem právník... Jojo, ten čínskej virus mě taky s... 

A týká se ten zákaz i schůze DFB? (Výjimku z nařízení Bezpečnostní rady státu mají „schůze, zasedání a podobné akce ústavních orgánů, orgánů veřejné moci, soudů a jiných veřejných nebo soukromých osob (např. valná hromada akciové společnosti), které se konají na základě zákona“. Proto se zákaz nevztahuje například na zasedání Poslanecké sněmovny.) Já jen jestli ji na pondělí 16. 3. na 18.00 hod. nesvolat? :-)

Pane řediteli, kdy zrušíte toto fórum? Najmete si na to též security? A to prý jsme rodinný klub... 

Rozhodčí pískal rovinu, že? Nicméně hráčům díky za bojovnost až do konce zápasu, fakt jste makali a tak se má hrát! Bohemka do toho! 

Už mě nějak přestává bavit neustále prohrávat v/s Příbramí a podobnými týmy. Hláška "Buďme rádi, že hrajeme" už dávno neplatí. To je zase ostuda...