Detail uživatele diskuzního fóra - malstr

Datum prvního příspěvku
6.3.2009
Celkový počet příspěvků
221
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 204
Ptejte se vedení Bohemky 15
Družstvo fanoušků Bohemians 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
Eaj92gU2 32
pNOW27JR 29
wWzyt2o5 19
hMk3XZH2 18
V3fKxqsh 11
SQTq3bwJ 9
6tDRZ9Hs 8
epAAjidu 6
NW5MTsor 6
+xSTFgy0 5
UPtWBagN 4
kP62q90c 4
Dup0v8rr 2
w/aaIaR7 2
q6VYTkXi 2 bnl
9OZ/tFsL 2
MkssdgB1 2
y6pAGqmd 2
KsSryyqA 2
G0IRiSN0 2
nHBMgLVv 2
LqNvllpk 2
HvfIzMeo 1
fnWq2gBa 1
jrxcNIwv 1
2tEXl0hp 1
fRo4MLpH 1
lHEJWYmP 1
gp6arTUm 1
vm7F9cLu 1
KJUmstdG 1
TXuAHRru 1
3EU/6J7D 1
6b00BMVO 1
ekpSzlZz 1
1QJRKe/C 1
i/hEK2LH 1
vCCR4oeu 1
LtM85EJX 1 felčarjr
cK/XS8Bc 1 Pohjanpalo
K18pelFh 1
WDXzV2nP 1
tjrMbv+6 1
1vCviGoC 1
INxIhJ/E 1
dDLvCk1u 1
FKdJ5d8P 1
ezllciZD 1
19rYYEEt 1
9ASY08Mg 1
D+6PM4YR 1
8PWp84jP 1
zZuDrAPu 1
NgsDhQc+ 1
V5YxL4lW 1
rD2LB7Ec 1
COQFvNTb 1
yYd/6RR6 1
t5am0Rex 1
wMxixkH6 1
ViFRt+Wk 1

Rozhodčí pískal rovinu, že? Nicméně hráčům díky za bojovnost až do konce zápasu, fakt jste makali a tak se má hrát! Bohemka do toho! 

Už mě nějak přestává bavit neustále prohrávat v/s Příbramí a podobnými týmy. Hláška "Buďme rádi, že hrajeme" už dávno neplatí. To je zase ostuda...

Ještě že tam máme Sleziho... Geniální tah... Díky. Takovíto lidé = to je ta Bohemka, kterou chci. Prostě srdcaři... BOHEMKA DO TOHO!!! 

Pepa Jindřišek a Kuba Podaný paráda. Stejně tak Michal Šmíd, Lukáš Hůlka, Kamil Vacek a Petr Hronek. Jen tak dál. :-) 

Tak to nové WC u kotle, klobouček dolů... S tím můžeme do Evropy :-)

skrob napsal:

Tak mám pocit, že dnes bude kvalitně nakropeno.

No jednoznačně, to tam bude dneska padat, akorát do které brány... :-D

košile napsal:

Kviz pro fanousky... Kdy jsme naposledy byli v lize na prvnim miste... Prvni spravne tipujici ma u me flasku zeleny a litr mlika

Po 7. kole, kdy jsme doma porazili Slavii 1:0 (Činčala gól), sezóna 2001/2002?

sasek napsal:

Tak aspoň máme po Jožkovi opět nejkrásnějšího trenéra ligy. 

Tak to zítra vyhrajeme ... :-)

batoh napsal:

Ruku na srdce. Hraje se na body a góly, ne na to, co se řekne do novin. A upřímně, pokud by trenér řekl, že jde v neděli Mladou Boleslav rozstřílel a pak se prohrálo, dostal ...

Tak já si myslím, že rozstřílet soupeře by měl být cíl do každého zápasu... A je úplně jedno, kdo do Ďolíčku přijede... Nicméně poslední rok je všechno jinak...

kovalam napsal:

vyjádření trenéra už delší dobu není možné brát vážně, donedávno ty jeho alibistické "žvásty" vycházely alespoň v jiných neklubových médiích, teď už nám je servíruje klubu rovnou na své homepage.... něco o tom vím, sám jsem ...

Jojo, to by se v té době nestalo. Spíš to bylo naopak :-) Časy to byly šílené, ale to nadšení fans a všech ostatních bylo úžasné... Já si nechci furt stěžovat, plno věcí se postupem času vyřešilo, ale takovýmto přístupem ze strany trenéra akorát tak smeřujeme do druhé ligy a ne do první desítky...