Detail uživatele diskuzního fóra - malstr

Datum prvního příspěvku
6.3.2009
Celkový počet příspěvků
245
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 228
Ptejte se vedení Bohemky 15
Družstvo fanoušků Bohemians 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
Eaj92gU2 32
pNOW27JR 29
+yODpnke 23
wWzyt2o5 19
hMk3XZH2 18
V3fKxqsh 11
SQTq3bwJ 9
6tDRZ9Hs 8
epAAjidu 6
NW5MTsor 6
+xSTFgy0 5
UPtWBagN 4
kP62q90c 4
Dup0v8rr 2
w/aaIaR7 2
q6VYTkXi 2 bnl
9OZ/tFsL 2
MkssdgB1 2
y6pAGqmd 2
KsSryyqA 2
G0IRiSN0 2
nHBMgLVv 2
LqNvllpk 2
HvfIzMeo 1
fnWq2gBa 1
jrxcNIwv 1
2tEXl0hp 1
fRo4MLpH 1
lHEJWYmP 1
gp6arTUm 1
vm7F9cLu 1
KJUmstdG 1
TXuAHRru 1
3EU/6J7D 1
6b00BMVO 1
ekpSzlZz 1
1QJRKe/C 1
i/hEK2LH 1
vCCR4oeu 1
LtM85EJX 1 Bulsara, felčarjr
cK/XS8Bc 1 Pohjanpalo
K18pelFh 1
WDXzV2nP 1
tjrMbv+6 1
1vCviGoC 1
INxIhJ/E 1
dDLvCk1u 1
FKdJ5d8P 1
ezllciZD 1
19rYYEEt 1
9ASY08Mg 1
D+6PM4YR 1
8PWp84jP 1
zZuDrAPu 1
NgsDhQc+ 1
V5YxL4lW 1
rD2LB7Ec 1
COQFvNTb 1
yYd/6RR6 1
t5am0Rex 1
wMxixkH6 1
ViFRt+Wk 1
khnJjFCE 1

Za mě rozhodně permice v pořadí Gold, Silver, Premium, Základní... 

Roušky už dorazily a jsou super. Ta zelenobílá se mi líbí víc, na druhou stranu v té zelené se zase lépe dýchá... :-) Díky, že jste je nechali vyrobit. A jak to vypadá s tou "potrhanou" kšiltovkou? Kdy je reálné, že ji budete mít v nabídce?

Všem, kdo se na tomto "zápase" podílel, velké díky. Moc pobavilo. Až se zase někdy bude hrát i s diváky, nebylo by od věci pozvat všechny herce z DD a před začátkem zápasu jim poděkovat. Stejně tak si poděkování zaslouží naši hráči. Zejména Dosty, to je borec! :-) 

petr.koukal napsal:

To je furt dokola... V pondělí jsme měli v systému místo obvyklých 40 objednávek něco kolem 900. Takže to chvilku trvá všechno zabalit. Prostě všichni nemůžete být ti první v seznamu. Pro vaši představu, Aneta ...

Tady se "nebrblá a nefňuká", jen si sdělujeme zkušenosti... :-) O těch rouškách jsem tady psal v polovině března... V rámci první várky jsem neměl šanci a když i potom, co spadl server pod stůl :-), jsem si objednal v sobotu večer a po ujištění ("První balíky určitě v pondělí, ale vidím to na celý týden. Teď je to přes 400 objednávek. Některé roušky teprve přijdou v úterý a ve čtvrtek.") jsem v skrytu duše doufal, že již o tomto víkendu vyrazím v bohemácké roušce do přírody a zase nic... Ale jsou horší věci... Přeji, ať se vám to podaří zabalit a odeslat co nejdřív, ať se tady "brblá a fňuká" nad něčím jiným... :-)

Chci se zeptat těch, kdo objednal jako já minulou sobotu něco ve fanshopu - už vám to přišlo? Já stále nic... 

petr.koukal napsal:

Ten březen, my to fakt nechtěli dělat vůbec. Doufali jsme, že to bude trvat měsíc a nazdar. Ale pak se to stupňovalo, poptávka rostla. Možná to byla chyba, s klidem to přijmu. Lidí je málo, ...

Určitě je dobře, když pro Bohemku dělají lidi, kteří ji mají v srdci. A není to jednoduché, protože koníček se stává prací a do toho ty kecy, jak by to všichni dělali lépe. Vím, jak to prožíval Příba... Nic jednoduchého. Na druhou stranu pokud to majitel myslí s Bohemkou vážně, tak není možné vybudovat velkoklub, který bude hrát evropské poháry, jen na srdcařích. To se vás těch 10 akorát tak zhroutí... No nic, nechme roušky rouškami, teď už vše běží, jak má a snad zas bude dobře, až tahle šílená doba skončí...

Chci se ještě zeptat: Kdy se dnešní objednané zboží bude předávat PPL? A kolik se už prodalo lístků na Bohemku - Dejvické divadlo? Díky. 

petr.koukal napsal:

Ty vole, neblbni. Myslíš, že jsem to dělal s cílem se na vás vysrat? Roušky po technické stránce (návrh - objednávka - výroba - e-shop) jdou za mnou. A já jsem udělal to, co jsem ...

Promiň, ale to kolem těch roušek není nic osobního proti tobě. Určitě jsi s tím měl hodně práce, jak píšeš. Na druhou stranu, když jsme se na ně ptali v polovině března, tak odpověď byla, že se zatím vyrábět nebudou...

Ale sám jsi to správně popsal: "Sparta to dá agentuře a nazdar. Tady to děláme my s jednou prdelí na dvou židlích. To je prostě realita." Z toho bohužel vyplývá, že jsme stále amatérský klub. A to je to, co se tu v poslední době hodně kritizuje...

batoh napsal:

Příště snad radši nic neohlašovat a začít s prodejem potichu. Takhle je to trošku trapné.....

Přesně... Fakt už je to trapný... Přestává mě to bavit...