Detail uživatele diskuzního fóra - Haza

Datum prvního příspěvku
13.9.2015
Celkový počet příspěvků
42
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 30
Ptejte se vedení Bohemky 12
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
hVPRcOVP 13 bohemacek113
Xs5EG1jS 7
B8HgluwK 6
MiP1T0eg 4
2m+8xoUz 2
+YdHjXS/ 1
xtaOIq3H 1
D61o4M+7 1
tiG8zy+U 1 Lombardos
QX+EU2/M 1
rhYgXWDU 1
iK91nXeh 1
Xmg1ojem 1
xDLFULQL 1

Cavalera napsal:

Na školení ohledně soc sítí je nejlepší Šárka Peková... ;-)

Ta už dávno nabízí kurzy toho, jak se dostat zdarma do VIP, avšak vzhledem k tomu, že hráči nemají zájem o pohlavní styk s mecenáši, by to asi nemělo smysl :-)

#SarkuMajiZezaduVsichniRadi #SarkaStridaKlubyJakoBartasTetovani

vytrznik napsal:

Bud konkretni na todle uz se tu ptal Hrdin snad?A pochybuju ze ti tu popravde vedeni odpovi zas to klasicky poprou-)

Vím, že se to tady už mnohokrát řešilo. Jenom to, co se ke mně teď dostalo, by mělo být aktuální. Takže jsem zvědav na odpověď ;-)

kolina napsal:

Také to stále nechápu?!? No, ale ptal jsem se zde na to asi před rokem, důvod prý je, že Chceme rozhodnout zápas už v prvním poločase... Hmmm?!? 

Ještě mě napadá výmluva na to, že je to nařízení PČR, aby si užili konec zápasu z jejich pozorovací budky :-D

Tak dneska všichni společně na Dukle na domácí tribunu do sektoru F! Nekupujte vstupenky zbytečně do sektoru hostů, kde jsme zavřeni s jedním stánkem a odříznuti od ostatních fanoušků Bohemky, kterých je vždycky plný stadion!

Bohemians nejlepší v Praze!

Parádní včerejší výjezd si zasloužil už jen jedinou třešničku na dortu - postup do finále. Ten se bohužel nekonal a asi si všichni zúčastnění dokážete představit, jak by to cestou ve vlaku nazpět vypadalo, ale nezbývá než věřit, že se to povede příští sezonu! Včerejší fanatismus v ochozech asi nečekal nikdo z české scény a budiž tomu chvála od fanoušků FCB ;-) "Z Prahy se u nás zatím nikdo líp neprezentoval.", tak litujte všichni, kdo jste nevyrazili Sektor/DFB vlakem. Respekt všem, kdo vyjeli!