Detail uživatele diskuzního fóra - Haza

Datum prvního příspěvku
13.9.2015
Celkový počet příspěvků
42
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 30
Ptejte se vedení Bohemky 12
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
hVPRcOVP 13 bohemacek113
Xs5EG1jS 7
B8HgluwK 6
MiP1T0eg 4
2m+8xoUz 2
+YdHjXS/ 1
xtaOIq3H 1
D61o4M+7 1
tiG8zy+U 1 Lombardos
QX+EU2/M 1
rhYgXWDU 1
iK91nXeh 1
Xmg1ojem 1
xDLFULQL 1

Cavalera napsal:

Na školení ohledně soc sítí je nejlepší Šárka Peková... ;-)

Ta už dávno nabízí kurzy toho, jak se dostat zdarma do VIP, avšak vzhledem k tomu, že hráči nemají zájem o pohlavní styk s mecenáši, by to asi nemělo smysl :-)

#SarkuMajiZezaduVsichniRadi #SarkaStridaKlubyJakoBartasTetovani

Chtěl bych pochválit výkony Podaného nejen na hřišti, kde se mi moc líbí, ale také na sociálních sítích (nebo třeba v pořadu Tiki Taka). Skvělá práce, takto by se měl hráč v dnešní době chovat!

A aby to sem patřilo... Nemohl by dát nějaké školení zbytku hráčů ohledně komunikace s fanoušky na sociálních, případně zajistit nějaké profesionální školení pro hráče, které by mohlo našemu klubu zajistit novou mladou krev mezi fanoušky? 

Bohužel už 11 dní čekám odpověď na mojí otázku.

A aby to sem patřilo - nechce se klubu na ni odpovídat? 

vytrznik napsal:

Bud konkretni na todle uz se tu ptal Hrdin snad?A pochybuju ze ti tu popravde vedeni odpovi zas to klasicky poprou-)

Vím, že se to tady už mnohokrát řešilo. Jenom to, co se ke mně teď dostalo, by mělo být aktuální. Takže jsem zvědav na odpověď ;-)

Otázka na duo DJs. 

Co je pravdy na tom, že někdy v poslední době došlo k jednání Bohemky a čínské investiční skupiny, která chtěla Bohemku dostat tam, kam bezpochybne patří.

Pan majitel prý tyto zájemce (které měl zastupovat Tvrdík) vyhnal se slovy, že tohle je rodinný klub a že ho nikdy neprodá.

Trošku mi to smrdí, když se pořád oháníte tím, že jen čekáte na zájemce.

Prosím adekvátní odpověď, nechci slyšet žádný výmluvy. 

Rád bych se zeptal na to, jestli by nebylo pro Bohemku platnější, abychom v přípravných utkáních nastupovali proti rovnocenným celkům? Vždyť to to Ústí ani nemůže bavit... Co takhle přáteláky proti divizním (případně přeborovým) mančaftům? S nim už bychom mohli hrát vyrovnaný fotbal :-)

Chtěl bych se zeptat, jestli si hráči myslí, že je adekvátní mít po takhle zkurv*** sezóně několikadenní rozlučku?

Jim snad přijde, že máme co slavit?

Už poněkolikáté se zeptám - kdy konečně odejde neschopný Darek, který tráví pracovní dobu sázením, z pozice ''ředitele''? 

Martin Kurka napsal:

Prosím, máte jakékoliv informace o nestandardním (nekorektním) jednání PČR? Rád budu řešit konkrétní podnět, je to moje práce. Děkuji

V tomhle případě ne, jen to spoustu lidí překvapilo. Zajímalo mě, kdo byl tím iniciátorem, zda klub nebo sama policie?

Chtěl bych se zeptat na čí pokyn se v sobotu začali srocovat fízlové u kotle?

Že by strach pana Jakubowicze?

díky za odpověď