Detail uživatele diskuzního fóra - kyselina

Datum prvního příspěvku
10.10.2007
Celkový počet příspěvků
1518
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1389
Ptejte se vedení Bohemky 60
Družstvo fanoušků Bohemians 10
Tlachy a kecy 18
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
jCIqae2y 72
GEoU2D1G 11
+/tzX4xX 6

Ziimakk napsal:

Já jsem proti. Je potřeba, aby co nejvíc fanoušků Bohemky si přečetlo, jaký pan Tomáš Veleba s příznačným nickem kyselina je charakter !! Pan "Kyselina" se stal členem DFB v roce 2010 pár měsíců před ...

Omlouvám se, ale na toto musím reagovat.

Jsem členem DFB, od jakého roku nevím, jestli jste si našel od roku 2010, tak asi jo, ale nejsem členem kvůli kandidatuře do vedení. Na předsedu kandidoval radikální adept s jehož názory jsem nemohl akceptovat. Postavil jsem se proti němu. Naštěstí nebyl zvolen a ani já, což je dobře a zvolen byl Ludva.

Jsem organizátor a sponzor akce EDEN NE, která byla jako jedna z mála viditelná akce proti stěhování do Edenu. NIKDY JSEM TU NENADÁVAL JINÉMU FANOUŠKOVI ZA TO, ŽE NECHCE SE STĚHOVAT DO EDENU. Já jsem obhajoval pouze svůj postoj, že se nemůžeme vyprdnout na Bohemku a je potřeba ji podržet za jakékoliv situace (třeba i na Marsu), protože jsem se bál dalšího konkursu. Už jsem to tu psal milionkrát. Jediné na co jsem reagoval bylo na osobní invektivy a lži, přesně, které jste předvedl k mé osobě. Že to dopadlo tak, že Bohemka je v Ďolíčku je skvělé a moc dobře. A jsem stále přesvědčen, že na tom měli zásluhu jak fanoušci, kteří bojkotovali Eden, tak i ti fanoušci, kteří Bohemku podrželi v Edenu. Jen jedna poznámka. Co je roztomilé, že ti stejní fanoušci Bohemky, kteří tvrdili, že Ďolíček je nejlepší stadion na světě a budou na něj chodit klidně na divizi, tak nyní říkají, že Ďolíček je zřícenina a chtějí nový moderní stadion.

Co se týče trenéra Haška, ze začátku jsem ho obhajoval, ale ze dvou důvodů - nejsem příznivce toho, že když se prohrává, tak se musí hned měnit trenér jako na Spartě a za druhé, nejsem příznivce toho aby DFB hovořilo do sportovního úseku (a to vůbec nesouviselo s p. Haškem). Nemáme všechny potřebné informace a znalosti, abychom do toho kecali. Od toho jsou tam jiní. To pro mne není úkol DFB a za tím si stojím.

A co se týče hádání, nesnáším lež, která potom zplodí zlo. Já tu nikdy nelhal, pouze jsem říkal své názory. A že pan, Hrdin, kdykoliv něco napíšu na to reaguje, je jeho problém, protože přesně ví o čem mluvím.

Pane Zimákku, že mám jiné názory než jiní neznamená, že jsem nepřítel Bohemky, to je demokracie.

Jinak kyselina mi říkali na základce, protože jsem děsně žral i když jsem byl vychrtlý, zlaté časy.

Ty si se zase rozjel :-), já myslel, že když už jsi byl usvědčen ze lži, která měla za následek plachty, že si dáš pokoj. Ale ne :-), ty to tu znovu rozjíždíš. Mohu ti poradit jednu věc? Až tu zase někdo napíše něco o mudrlantech, tak nereaguj, je zbytečné se prozradit a dělat ze sebe vola.

ludvavestec napsal:

Už se moc těšíš, až prohrajeme?  Čo Ti jebe? Ty nejspíš nejsi Bohemák, jen ňákej divnej “bohemkář” ! 

Ludvo klid, evidentně si příspěvek nepochopil. Těším se na chytrolíny a ne na prohru. Což se díky Hrdinovi už stalo a jsem velmi spokojený :-).

hrdin napsal:

Už jsi byl v kině na Hašanovi plácale?

Hrdine, vždy ocením, jak rychle pochopíš, že se jedná o tebe :-). Jinak největší plácal a lhář, který tady kdy byl a fandil Bohemce jsi ty. A jsem rád, že se k tomu vždy tak pohotově přihlásíš :-).

Už se moc těším, až jednou prohrajeme a ihned se tu objeví chytrolíni, co budou chtít vyměnit ředitele a majitele, no prostě všechny. Taková krásná česká vlastnost.

Jinak děkuji vedení za Hronka a za koncepci, která má ekonomický smysl.

ludvavestec napsal:

Jdi už do prdele! 

Možná by bylo dobré, aby DFB udělalo také prohlášení. Je čas s tím už něco dělat. Myslím si, že to začíná být pro Bohemku opravdu nebezpečné.

Mates87 napsal:

Každopádně by bylo fajn celou situaci uklidit a vyřešit,teď je důležité sbírat body a urvat záchranu,třeba už se příští rok konečně dočkáme bojů o poháry...BOFOR

Máš pravdu :-). A DJ dovnitř :-).

Mates87 napsal:

Nás tam bylo víc nastvanych :-D já měl Bohemackou kšiltovku směrem dozadu.... (mimochodem jsem to většinou já kdo se snaží rozfandit hlavní tribunu :-)jo asi máš pravdu...jinak před chvílí vydal DJ oficiální prohlášení k té ...

To je pravda, byla vás skoro celá řada :-).

jb1 napsal:

Ať už táhnou oba dva. Mladej je jenom rozmazlená plačka a starej namyšlenej blb. Reakce musí přijít i kdyby se zápas měl přerušit! Dokud neodtáhnou.

No a tom celou dobu píši. Mám obavu z reakce takových "fanoušků" Bohemky, jako jsi ty, kteří neumí počítat ani do deseti. Jste škůdci Bohemky, nic víc.