Detail uživatele diskuzního fóra - kyselina

Datum prvního příspěvku
10.10.2007
Celkový počet příspěvků
1513
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1384
Ptejte se vedení Bohemky 60
Družstvo fanoušků Bohemians 10
Tlachy a kecy 18
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
jCIqae2y 67
GEoU2D1G 11
+/tzX4xX 6

ludvavestec napsal:

Jdi už do prdele! 

Možná by bylo dobré, aby DFB udělalo také prohlášení. Je čas s tím už něco dělat. Myslím si, že to začíná být pro Bohemku opravdu nebezpečné.

Mates87 napsal:

Každopádně by bylo fajn celou situaci uklidit a vyřešit,teď je důležité sbírat body a urvat záchranu,třeba už se příští rok konečně dočkáme bojů o poháry...BOFOR

Máš pravdu :-). A DJ dovnitř :-).

Mates87 napsal:

Nás tam bylo víc nastvanych :-D já měl Bohemackou kšiltovku směrem dozadu.... (mimochodem jsem to většinou já kdo se snaží rozfandit hlavní tribunu :-)jo asi máš pravdu...jinak před chvílí vydal DJ oficiální prohlášení k té ...

To je pravda, byla vás skoro celá řada :-).

jb1 napsal:

Ať už táhnou oba dva. Mladej je jenom rozmazlená plačka a starej namyšlenej blb. Reakce musí přijít i kdyby se zápas měl přerušit! Dokud neodtáhnou.

No a tom celou dobu píši. Mám obavu z reakce takových "fanoušků" Bohemky, jako jsi ty, kteří neumí počítat ani do deseti. Jste škůdci Bohemky, nic víc.

Mates87 napsal:

Jo jako to chápu a máš asi pravdu...ale víš kdy ve mě bouchli saze?když o poločasu kolem nás mladej darek procházel do kabiny(máme místa A3 druhá řada)takže vlastně skoro na hřišti a kluci se ho ...

Jde o Bohemku a je potřeba udržet emoce. Já si myslím, že DJ reakci části stadionu vydrží. Jen se bojím, aby napadání DJ nepračovalo. Jdeme sami proti sobě.

PS: Ano, vybavuji si tě, byl si hodně nasraný :-), sedím v sedmé řadě.

Mates87 napsal:

Nezlob se na mě ale v neděli to "Darek ven"  skoro pulky stadionu bylo na synáčka a ne na pantátu....to je trochu rozdíl....nebo ti přijde mladej Darek vhodný na místo ředitele??

Nepopírám, že akce s transparentem byla obrovská chyba. Kdyby to nechali být, tak to časem vyšumí a bude klid. Bohužel v DJ bouchly saze. Představa, že DJ starší hodí svého syna přes palubu, jen proto, že se některým fanouškům nelíbí, je nesmysl. On to bere velmi osobně a jako útok na sebe a na svoji rodinu. Je to velmi nebezpečná situace. A když budou útoky na DJ pokračovat, tak to nikdo nemůže vyhrát a jediný, kdo to odnese, bude Bohemka. O tom jsem přesvědčen.

PS: A potom už zbývá jen "Výbor národní spásy" a to je definitivní konec Bohemky.

Fans napsal:

To jsi řekl první pravdu od ty doby, co toto fórum čtu :-):-):-):-). Jinak na vlezdoprdelniky reagovat nebudu,ikdyz bych mohl, protože si mě do tý svý kyselý držky neberes poprvy. :-)

Velmi rád si tě beru do své kyselé držky, protože lidi, jako jseš ty, bytostně nesnáším.

SIJOZ napsal:

....bol si medzi prvými kto na A3 kričal v nedeľu "Darek ven", tak nechápem čo tu moralizuješ.... inak som tiež za dialóg medzi klubom a fans, lebo taká situácia ako je teraz škodí vzájomným vzťahom ...

To si mne s někým pleteš! Já bych v této chvíli tohle nikdy nekřičel, protože nechci potopit Bohemku! Až DJ bude blokovat vstup seriózního bohatého investora (o čemž velmi pochybuji, že by to dělal), tak budu první, kdo bude organizovat podobnou akci jakou byla "EDEN NE!".

doublefish napsal:

ZPRÁVA Z TISKU(Praha, duben 2020)MY JSME BOHEMKA, VY NEJSTE NICTradiční pokřik příznivců vršovických klokanů, který ve 23. kole ligy v Ďolíčku doprovodil v kotli vyvěšený transparent "DAREK VEN" byl poslední kapkou do poháru, který příznivci ...

Moc hezky napsané. Jen je tam jedna chybička. "Výbor národní spásy" má o jednoho člena méně, dykovka = Fans. Dykovka už byl jednou za ty svoje žvásty vyloučen, takže si to změnil na Fans.