Detail uživatele diskuzního fóra - kyselina

Datum prvního příspěvku
10.10.2007
Celkový počet příspěvků
1520
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1389
Ptejte se vedení Bohemky 60
Družstvo fanoušků Bohemians 10
Tlachy a kecy 20
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
jCIqae2y 74
GEoU2D1G 11
+/tzX4xX 6

AFK11 napsal:

Co tvrdíte, je demagogie, nezlobte se na mě. Samozřejmě, že záleží na všech životech. I na těch modrých (policejních), které často končí kvůli kriminalitě černých. Gesto klekání zavedl v roce 2016 quarterback Colin Kaepernick, který ...

V tom se opravdu neshodneme. Mne je opravdu úplně jedno, kdy a kdo to gesto vymyslel a za jakým účelem. Ale je úzce spojeno pro mne s rasistickým hnutím, které jediné co umí je násilí, agresivita proti jiným názorům a rabování. Římský pozdrav také zneužili nacisté a nikoho slušného nenapadne ho nyní používat. Jestli si někdo z našich hráčů klekne, tak odcházím, nechci být spojován s černým rasismem. Tím bych asi tuto diskuzi ukončil, budeme se raději bavit o fotbale.

AFK11 napsal:

Na klekání za Black Lives Matter není nic špatnýho. Banky přepadávaj i bílí feťáci, ale v Americe i jinde je diskriminace černochů reálnej problém, ještě před pár destíkama let si tam ani nemohli sednout v ...

To s Vámi nemohu naprosto souhlasit, je to rasismus nejhrubšího zrna a doufám že tohle gesto na Bohemce neuvidím! Je přeci naprosto jedno jestli byl zmařen život černocha a nebo bělocha. Že mají černoši v Americe daleko větší kriminalitu je prostě fakt a proto je mezi černochy daleko více obětí. A je taky fakt, že policisté v Americe střílí někdy naprosto zbytečně. A to je důvod proč protestovat. Ale odmítám pořád oběti dělit na černochy, bělochy, asiaty, mexikány. To je rasismus. Na každém životě záleží!

PS: Mimochodem tohle gesto je spojeno s hnutím, které má na svědomí násilí a rabování při protestech. Nevidím důvod, proč by měli sportovci podporovat kriminalitu.

Ziimakk napsal:

Já jsem proti. Je potřeba, aby co nejvíc fanoušků Bohemky si přečetlo, jaký pan Tomáš Veleba s příznačným nickem kyselina je charakter !! Pan "Kyselina" se stal členem DFB v roce 2010 pár měsíců před ...

Omlouvám se, ale na toto musím reagovat.

Jsem členem DFB, od jakého roku nevím, jestli jste si našel od roku 2010, tak asi jo, ale nejsem členem kvůli kandidatuře do vedení. Na předsedu kandidoval radikální adept s jehož názory jsem nemohl akceptovat. Postavil jsem se proti němu. Naštěstí nebyl zvolen a ani já, což je dobře a zvolen byl Ludva.

Jsem organizátor a sponzor akce EDEN NE, která byla jako jedna z mála viditelná akce proti stěhování do Edenu. NIKDY JSEM TU NENADÁVAL JINÉMU FANOUŠKOVI ZA TO, ŽE NECHCE SE STĚHOVAT DO EDENU. Já jsem obhajoval pouze svůj postoj, že se nemůžeme vyprdnout na Bohemku a je potřeba ji podržet za jakékoliv situace (třeba i na Marsu), protože jsem se bál dalšího konkursu. Už jsem to tu psal milionkrát. Jediné na co jsem reagoval bylo na osobní invektivy a lži, přesně, které jste předvedl k mé osobě. Že to dopadlo tak, že Bohemka je v Ďolíčku je skvělé a moc dobře. A jsem stále přesvědčen, že na tom měli zásluhu jak fanoušci, kteří bojkotovali Eden, tak i ti fanoušci, kteří Bohemku podrželi v Edenu. Jen jedna poznámka. Co je roztomilé, že ti stejní fanoušci Bohemky, kteří tvrdili, že Ďolíček je nejlepší stadion na světě a budou na něj chodit klidně na divizi, tak nyní říkají, že Ďolíček je zřícenina a chtějí nový moderní stadion.

Co se týče trenéra Haška, ze začátku jsem ho obhajoval, ale ze dvou důvodů - nejsem příznivce toho, že když se prohrává, tak se musí hned měnit trenér jako na Spartě a za druhé, nejsem příznivce toho aby DFB hovořilo do sportovního úseku (a to vůbec nesouviselo s p. Haškem). Nemáme všechny potřebné informace a znalosti, abychom do toho kecali. Od toho jsou tam jiní. To pro mne není úkol DFB a za tím si stojím.

A co se týče hádání, nesnáším lež, která potom zplodí zlo. Já tu nikdy nelhal, pouze jsem říkal své názory. A že pan, Hrdin, kdykoliv něco napíšu na to reaguje, je jeho problém, protože přesně ví o čem mluvím.

Pane Zimákku, že mám jiné názory než jiní neznamená, že jsem nepřítel Bohemky, to je demokracie.

Jinak kyselina mi říkali na základce, protože jsem děsně žral i když jsem byl vychrtlý, zlaté časy.

Ty si se zase rozjel :-), já myslel, že když už jsi byl usvědčen ze lži, která měla za následek plachty, že si dáš pokoj. Ale ne :-), ty to tu znovu rozjíždíš. Mohu ti poradit jednu věc? Až tu zase někdo napíše něco o mudrlantech, tak nereaguj, je zbytečné se prozradit a dělat ze sebe vola.

ludvavestec napsal:

Už se moc těšíš, až prohrajeme?  Čo Ti jebe? Ty nejspíš nejsi Bohemák, jen ňákej divnej “bohemkář” ! 

Ludvo klid, evidentně si příspěvek nepochopil. Těším se na chytrolíny a ne na prohru. Což se díky Hrdinovi už stalo a jsem velmi spokojený :-).

hrdin napsal:

Už jsi byl v kině na Hašanovi plácale?

Hrdine, vždy ocením, jak rychle pochopíš, že se jedná o tebe :-). Jinak největší plácal a lhář, který tady kdy byl a fandil Bohemce jsi ty. A jsem rád, že se k tomu vždy tak pohotově přihlásíš :-).

Už se moc těším, až jednou prohrajeme a ihned se tu objeví chytrolíni, co budou chtít vyměnit ředitele a majitele, no prostě všechny. Taková krásná česká vlastnost.

Jinak děkuji vedení za Hronka a za koncepci, která má ekonomický smysl.

ludvavestec napsal:

Jdi už do prdele! 

Možná by bylo dobré, aby DFB udělalo také prohlášení. Je čas s tím už něco dělat. Myslím si, že to začíná být pro Bohemku opravdu nebezpečné.

Mates87 napsal:

Každopádně by bylo fajn celou situaci uklidit a vyřešit,teď je důležité sbírat body a urvat záchranu,třeba už se příští rok konečně dočkáme bojů o poháry...BOFOR

Máš pravdu :-). A DJ dovnitř :-).