Detail uživatele diskuzního fóra - kyselina

Datum prvního příspěvku
10.10.2007
Celkový počet příspěvků
1467
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1338
Ptejte se vedení Bohemky 60
Družstvo fanoušků Bohemians 10
Tlachy a kecy 18
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
jCIqae2y 21
GEoU2D1G 11
+/tzX4xX 6

tatkaSmoula napsal:

Jenom taková technická, nevšimnul jsem si , že by se tu nějak v globále nadávalo hráčům, kromě toho, že to jsou kopyta, což jsou, ale za to může vedení, že takové špílmachry do týmu přivedlo. ...

Moc hezky si to shrnul a o tom to je. Přeji všem hezký večer.

Cavalera napsal:

Hráče více dehonestoval MH st. na tiskovkách, než všichni fanoušci dohromady tady na fóru...

To máš 100% pravdu. Já hlavně psal o tom, že je potřeba si uvědomit, že fórum čtou i hráči tak i ostatní fanoušci a má na ně vliv, A když se tu píšou nesmysly, někdy i lži a fórum se změní v agresivní žumpu, tak to jen škodí Bohemce a musí se to řešit. Ale to bych se jen opakoval.

Omlouvám se, nemohu už diskutovat, neb jsem časově zaneprázdněn. Jen jsem se chtěl zastat kluků, že měli odvahu to nějak řešit a nevidím je jako zločince. Přeji krásný den.

VojtaM napsal:

Můžu jen pár drobných poznámek? 1) Příspěvky od Pernsteina ukázaly, že existují nástroje, jak fórum moderovat. Jsou v kódu fóra implementované a funkční. Dokonce jsou připravené další, které ho můžou ještě zpřehlednit. Jen v poslední době ...

Problém Pavla je v tom, že neprezentuje názor, ale prezentuje opakovaně "velmi zavádějící" informace. A vzhledem k tomu, že byl ve vedení DFB, o to je to smutnější. Ostatními je to bráno jako pravda. Přeci bývalý člen vedení nebude psát nesmysly.

Moderovat fórum je fajn, ale je to práce pomalu na 24 hodin. Vyvrátíš jeden nesmysl a za týden se ten nesmysl vrátí a už to zpětně nikdo nečte, že to bylo již vyvráceno. Potom ho vyřadíš z diskuze, protože ta osoba je lhář, ale ostatní tě ihned obviní, že jsi vyřadil svatého bojovníka, který hlásá pravdu a nic jiného. A už vznikne hysterie, že se něco kryje a že jsou ve vedení Bohemky zločinci, s kterými se paktuješ a jsi stejný jako oni. A pořád dokola. Totéž je s útokem na hráče, fanoušek Bohemky má úplně jiné postavení a váhu (je akcionář klubu) než fanoušek jiného týmu a je brán hráči vážněji. Tohle fórum má vliv a když se stane nástrojem pár hysterek, tak to udělá obrovskou škodu.

Ale by to nevyznělo, nejsem zatím pro přesun fóra, ale na druhou stranu, nevím jak zařídit, aby se tohle fóru nezneužívalo. Fakt nevím :-(. A proto ty dva nevidím jako zločince, ale jako ty, kteří navrhli radikální variantu, jak to řešit. A tím, že se o tom diskutuje, je jen dobře, protože se to musí řešit.

PS: Útoky mezi fanoušky neřeším, to je jen jejich vizitka.

Na 100% jsem věděl, že se ozveš :-). Já se Filipa Haška nezastávám, ale vzhledem k tomu, že přesně ví co si o něm a o tátovi fanoušci  mysleli, tak jsem přesvědčen, že četli fórum. Fanoušci (DFB) jsou spoluvlastníkem Bohemky, tak hráči a ostatní fanoušci tohle fórum čtou. A když se tu objeví nepodložená hysterie, opakované lži a hulváctví a sprosťárny, útoky na hráče, tak je to bráno vážněji víc než by mělo. A že to už kluci řešili radikálně, tak se jim ani nedivím, protože tohle fórum poslední dobou nadělalo více škody než užitku.

SIJOZ napsal:

.... Tvoj bracha asi musel byť veľký Bohemák, keď po tom čo čítal na fóre tak prestal chodiť na Bohemku.... 

Je velký bohemák, ale to víš, 100x opakovaná lež se stává pravdou a ono ho to asi zlomilo :-(. Sám tomu taky nerozumím, že ty zdejší "odborníky" bere vážně. Prohlásil, že dokud bude Bohemku vlastnit DJ, tak na Bohemku chodit nebude a bude na ní koukat jen v televizi. Opustil takové luxusní místo uprostřed tribuny a už u nás sedí někdo jiný :-(. Přitom každý trochu uvažující člověk musí tušit, že klub má pro mezinárodního investora cenu, jen když má alepsoň pořádný stadion, kterým se může prezentovat. A on tomu uvěřil, že je tu horda investorů, který se klepou na to, až si v Ďolíčku zajdou na hajzlíky. A DJ je ta největší překážka našeho rozvoje.

Ale to není důležité, jednoho fandu Bohemka přežije (doufejme, že bude jediný), ale jen jsem chtěl upozornit na to, že ty dva měli alepsoň odvahu něco udělat (i když je to velmi radikální nápad) místo akademických řečí.

Mimochodem si myslím, že se jim to docela povedlo, protože fórum je najednou slušné bez osobních útoků. Otázka jak dlouho.

Vím, že za to dostanu vynadáno, ale já těm dvou docela rozumím. Oni se pokusili s tím něco udělat i když ne zrovna moc šikovně. I já jsem si už myslel, že je lepší fórum zrušit. To co se dělo na fóru byl opravdu už pěkný hnůj a nedalo se to číst. To obrovské množství demagogie, polopravd a někdy lží, sprosťáren už bylo opravdu přes míru. Z vedení se udělali největší nepřátelé Bohemky, kteří sabotují jakékoliv imaginární investory a ničí Bohemku po všech stránkách. Já už pomalu myslel, že jsou horší než kuře. Je potřeba si uvědomit, že těch cca 10 onanistů, kteří píšou na fóru ty nesmysly mají obrovský vliv jak na hráče tak i na ostatní fanoušky. Příklad vidím v naší rodině - chodili jsme na Bohemku s bráchou a s tátou. Bratr četl fórum a bral ty žvásty zdejší demagogů za  křišťálovou pravdu a přestal kvůli tomu chodit na Bohemku - zahájil námi populární bojkot. Otec, protože je starý, fórum nečte, tak na Bohemku chodí stále a rád. Totéž platí i o hráčích (myslím, že i v článku s Filipem Haškem to jde vyčíst mezi řádky).

hrdin napsal:

Měl by sis trošku prostudovat historii týmu, kterému fandíš ;) (když už o ní píšeš)

Prosím, pouč mě :-)

vik napsal:

Ne. Otázkou je, jak velká je snaha je likvidovat.

Jestliže je kostlivec pouze v hlavě a neexistuje, tak není co likvidovat.

vik napsal:

Nechte dykovku být. Jeho příspěvky jsou v pořádku. . Ono v té naší Bohemce opravdu je spousta kostlivců, které je třeba postupně likvidovat....

Otázka je, jestli kostlivci existují a nebo se vytváří? A o tom to je.