Detail uživatele diskuzního fóra - dvo

Datum prvního příspěvku
09.09.2010
Celkový počet příspěvků
224
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 151
Ptejte se vedení Bohemky 46
Družstvo fanoušků Bohemians 24
Tlachy a kecy 3
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
mkGunEaV 17
HIARcF+g 7
ris9ryV9 6
dvZjJAcT 3
Lt7CiZ64 3
Gx71Kn2k 2
9VCck3NU 2
mP5gi1fh 2
PSclugPd 2 Bark99
U9Vqb/RY 2
zguLpbY7 2
rpscq8Vx 1
Td9wY2XJ 1
KuycIBmG 1
lUau5/I4 1 Marco1905
8NhkQLex 1
bV7kwF5l 1
07fwYBLn 1
pMC6LEjQ 1
o1eyo5Wl 1
4i3nozF2 1 jb1
FbqcxUMT 1
bZSAEcUp 1
OAxxj+0t 1 Pardik
B9uqHbcU 1

Brno otevře sektor hodinu před zápasem. Vstupenka je za 200 CZK. Do 49 lidí bude donáška občerstvení, od 50 lidí otevřou i stánek v sektoru. Vstupenky jsou k dispozici pouze na místě a maximálně pro 100 fanoušků.

DFB a klub moc děkuje vsem brigádníkům z řad fanoušků a kluků ze Sektoru 1905, kteří si dnes mákli!!! Udělali jste kus dobré práce. Tradice unikátních brigád v Ďolíčku pokračuje :-)

Muj telefon 602 694 280 je k dispozici vsem, kteri chteji mnou zodpovedet jakykoliv dotaz. David Vodehnal

hm71 napsal:

A co reakce na můj příspěvek by nebyla? Nebo je to jako u Vašeho kolegy?

Dobry vecer, precetl jsem si ted nekolikrat vas prispevek a premyslim jak na nej odpovedet. Cokoliv napisi bude ostatnimi ted nepochopeno a pouzito proti me. Pokud mate zajem, tak mi zitra zavolejte na telefonni cislo 602 694 280. Velmi rad vam vsechny vase otazky osobne zodpovim. Dekuji za pochopeni.

SIJOZ napsal:

Davide nezamotavajte sa do svojích klamstiev viac a viac....1.najprv ste vymysleli, že DFB si dalo spracovať analýzu...klamstvo!!! 2.nie sme v komunizme, aby sa tu posudzovali, ktoré príspevky sú pravdivé, skresľujúce fakty....to kto bude posudzovať?....zmazať len ...

Jozko, nebudu tady na foru na tvuj prispevek reagovat a komentovat jednotlive body. Vse si rekneme osobne na nasi planovane schuzce.

hm71 napsal:

Promiňte. Zdá se Vám řešení, dát svobodu projevu, odstrčením fanoušků někam kde jejich názor zcela zanikne, kde na něj z důvodu nekompetentnosti, nemá ani kdo odpovědět v pořádku ? Hlavně ať se vykecá, že?  Mohu li ...

Jsou zde dva problemy s mazanim nevhodnych prizpevku:

1- kdo to bude pravidelne sledovat forum a mazat prizpevky

2- kdo bude urcovat, ktere prizpevky jsou hanlive, nepravdive, zavádějící, zkreslující fakta, ci vulgární. Urcovat zda se prizpevek smaze, nebo pisatel dostane zlutou kartu ci cervenou kartu. Jsem si jisty, ze mira citlivosti na prizpevky, ktere jsou nevhodne ci skodi Bohemce, by se lisila i mezi Mirkem Dušínem a Rychlonožkou......

doublefish napsal:

"Mnoho prohlášení anonymů bylo velmi negativních a doslova škodily Bohemce, sponzorům klubu nebo hráčům. Z tohoto důvodu nemůže být do budoucna fórum na oficiálních stránkách bohemians.cz" je teda oficiální názor DFB z vlastní dílny nebo citujete, ...

Nikým mi to nebylo sděleno.

Každý rozumný člověk, který čte naše forum s tím snad musí souhlasit. Rozpor ve vedení DFB byl ve způsobu řešení. Já s Martinem jsme chtěli zachovat fanouškům svobodu projevu, ale jinde než na oficiálních stránkách klubu. Zatím co Ludva s Jožou  viděli řešení v mazání a cenzurování nevhodných příspěvků.

doublefish napsal:

A to jalové prohlášení, plné protimluvů, v nečeském jazyce v záhlaví hlavního fóra máme chápat jak? To je názor DFB, když autoři se titulují "jako členové vedení DFB"? Pokud to není názor celého vedení DFB, ...

Vse co je v textu napsano a uvedeno bylo pred jeho zverejnenim schvaleno ctyrclenym vedenim DFB a upravy textu navrzene Ludvou a Jozkou byly do naseho sdeleni zapracovany.

Vážení klokani,

Jako členové vedení DFB je naší povinností hájit dobro Bohemky a zároveň umožnit členům DFB a ostatním fanouškům vyjádřit svobodně svůj názor na dění kolem Bohemky, proto jsme se rozhodli přesunout fórum pod křídla DFB na nové webové stránky, které jsou registrované na DFB. Věděli jsme, že v otázce přesunutí fóra nebylo vedení DFB jednotné a zbývající dva členové vedení Ludva Provazník a Jožka Škriab s tím nesouhlasili, přesto jsme tento krok udělali a jsme přesvědčeni, že je to ku prospěchu Bohemky. Nicméně vnímáme velmi odmítavou reakci na nové fórum

Toto naše rozhodnutí však nebylo v tento okamžik šťastné a proto je vráceno původní fórum.

Nicméně vzhledem k tomu, že velké množství příspěvků o Bohemce na starém fóru je velmi hanlivých, nepravdivých, zavádějících, zkreslujících fakta, a také vulgárních. Mnoho prohlášení anonymů bylo velmi negativních a doslova škodily Bohemce, sponzorům klubu nebo hráčům. Z tohoto důvodu nemůže být do budoucna fórum na oficiálních stránkách bohemians.cz

Vedení DFB ve vzájemném souladu připraví k začátku příštího roku modernější verzi fóra, která bude splňovat nové trendy v komunikaci. Toto nové fórum bude přenesené na novou webovou stránku, která bude registrována na DFB.

David Vodehnal a Martin Kurka

Ahoj Klokani,

 Ve čtvrtek se sešlo představenstvo DFB v kompletní sestavě.

Probrala se změna na postu trenéra a asistenta, kterou vnímáme jako důležitou a věříme, že se také promítne do výkonu týmu a zisku bodů jak v Ďolíčku, tak na venkovních hřištích. Novému trenérovi přejeme hodně úspěchu a má naší plnou podporu.

Dalším tématem byla změna sídla DFB, které již nic nebrání a předseda podepsal nájemní smlouvu s Bohemians Praha 1905 a.s. Nové sídlo by mělo zrychlit administrativu a komunikaci s fanoušky.

Nejdůležitějším a nejdéle diskutovaným tématem bylo dění kolem rekonstrukce Ďolíčku a přilehlých pozemků. Tady je DFB velmi aktivní zvláště díky Martinovi, který se společně s panem Jakuboviczem účastní jednání na MHMP a MČ P10. Politická reprezentace zodpovědná za dění kolem Ďolíčku má na vše mnoho času je nutné se stále připomínat, moderovat jednání a tlačit politiky ke konkrétním krokům. Prodiskutovali jsme, jaká varianta výstavby na pozemku vedle Ďolíčku by byla strategicky nejvhodnější pro rekonstrukci Ďolíčku a také jaké vlivy na MHMP a MČ P10 a možnosti DFB má, aby došlo k prosazení našich záměrů. Samotná rekonstrukce Ďolíčku má několik variant a je dobré vše vidět v souvislostech a pohlídat si, aby Bohemka nebyla jakkoliv ohrožená. Bohužel se nemohu rozepsat podrobněji, co jsme diskutovali a jaké máme plány pro nejbližší týdny a měsíce, ale pro DFB je rekonstrukce Ďolíčku nejdůležitějším tématem a budeme v této záležitosti velmi aktivní.

Připravovaná nová podoba fóra, která se spustí v nejbližších dnech, by měla přinést lepší přehlednost jednotlivých témat a věřím, že tento moderní a technicky vylepšený formát bude přínosem pro přispěvovatele i čtenáře.

Určitě jsme ve čtvrtek nevyčerpali všechna témata a brzké době se sejdeme, abychom probrali, jakou by DFB mělo mít novou roli a jaké jsou naše cíle.