Detail uživatele diskuzního fóra - bohemak11

Datum prvního příspěvku
24.2.2008
Celkový počet příspěvků
173
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 167
Ptejte se vedení Bohemky 6
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
cNU5UuC3 14
VETSk6cL 11
udMwbJiE 11
VtbuLaWE 8 CarlUweSteeb
wP9fBF55 8
i+bI8gpc 7
3sqD/M2U 6
D4SrLxkU 6
CLXt872h 5
Y1PgX2bu 3
5PZxcMkS 3 Lamas
ujax9zXP 3
bVHNtSKb 2 Mates87
JQbPZkc9 2
XpN9kT1+ 2
muV/kQ02 2
dBgjshsi 2
PMfPfe/q 2
olmMWncU 2
hWJuaRhQ 2
pChQX/kc 2
xScCA7/m 1
Q5NN996C 1
P6Ob1Eft 1
ls/sJByw 1
jPgbz6iy 1 Mates87
aEZTzCEp 1
Y1v2iZEI 1
P1ibqsde 1
TyUPXHZb 1
32TS1BcT 1 Mates87
7WvD3YUO 1
X81IVrvz 1
tXG76yCp 1
7kP4pIQX 1
0p5/fbor 1
EdGuoh0p 1 Mates87
WCqJS6GQ 1
nvSOsSro 1
fDGo2APL 1 Lamas

rocknroll napsal:

Ono i to vyjadreni ve smyslu: "...my se tomu nebranime..." o tom dost vypovida.  Tomu se nemuseji branit, tomu se musi jit aktivne naproti!  Fotbal je dira na penize a firem ochotnych do toho investovat ...

A to je prave ono,jsou spokojeni s tím,co je a vic nechtějí..já si DJ opravdu vážím za to,co pro Bohemku udělal,ale my fanousci jsme udělali a delame pro Bohemku taky dost a proste chceme vic!nejaky posun tam sice je ale..

hrdin napsal:

To bylo pro p. Krause. Nemám důvod to zpochybňovat. Dlouho tu říkám, že p. Jakubowicz, navzdory tomu co bohemácké veřejnosti tvrdí, nemá zájem o vstup dalšího akcionáře. Bohemka už ho + - nestojí tolik, co ...

Aha už chapu promin,proto už to take neřeším,mas bohužel naprostou pravdu..ale bohužel všichni víme,ze dokud tu bude DJ tak se proste Bohemka nikam neposune..

košile napsal:

Ja bych na ten post angazoval Dasu :D Jinak jo chapu on fakt vystupuje dost namyslene a az na ceskou scenu moc nahlas kritizuje vlastni hrace

Leda Dasu z Mostu :-D no on kritizuje nejen hráče ale i nas fanoušky a i celou Bohemku...mluví o nas jako o povlu atd..a ze sebe děla něco,co neni přitom logicky kdyby byl dobry trenér,netrenoval by Bohemku..kdyby měl k nam i ke klubu alespoň trocha úcty,nereknu ani slovo..

bob.in napsal:

Koukám, že mi je košile bližší kabátu, ovšem děsím se představou, komu budu fandit, jestli se uchýlíme k podobným šméčkům jako ostatní Jinoši..  Mimochodem, Tokio '64 pořád nic?

Já myslím ze u nas to jen tak nehrozí...ale hold musíme počítat s tím,ze nas budou řezat dále,leda ze by občas někdo skočil na hřiště a rozhodci profackoval :-D jinak za me Tokio 64 se nechám podat

košile napsal:

Spis jsme se jen nechapali, ja vim ze to napisu sverazne ze jindrisek s bartkem stoji za hovno a smid uz na to nema a mistni forum by mi dalo nejradeji zakaz vstupu do doliicku ...

Souhlas a souhlas..jenomze tak,jako je malo kvalitních trenérů,tak je i malo “dobrých bafunaru”za me zrovna třeba Pepa Jinoch je jedním z top..neni moc videt ale vliv má velky a umí v tom chodit..a nepamatuju kdy za poslední hodne dlouhou dobu Bolku zarizli..a vim ze ryba smrdí od hlavy ale proste já mam na Haška totální averzi,jak mluví jak se chová,takze si na nej rad zanadavam :-D mimochodem mladej M.Hašek je meho mladšího brachy kamarád  a když byl u nas tak to byl takový hodný normalni kluk a od te doby co přestoupil do Sralty tak je prý z nej namyslenej arogantní blbecek:-D hold se potatil no:-D

Cavalera napsal:

A nebo taky vyčistit ten Augiášův chlív na Strahově a pak můžou ve fotbalu působit i normální lidi a ne individua aka "Chřestýš"...

To bys tam musel hodit atomovku a srovnat to tam se zemi:-D takovyhle  lidi se svých koryt jen tak nepusti,ale hold dělají co jim tento stát umozni(podívej se na vládu,prezidenta,premiéra)takze tady je ten problem je ve všech sférách ať jde o politiku či sport..

bob.in napsal:

Co to v praxi znamená mít ostrý lokty v zákulisí prosím? Dát víc?

To zaprve a za další proste s nikým se s prominutím ne*rat a mít hlavne respekt,protože za každým gaunerem stoji další lide(nechci rict úplně mafiáni)kteří v podstatě cesky fotbal ovlivňují ne-li řídí,,podívej se na Berbra Starku atd..

košile napsal:

navic synacek nemusi makat někde ve skladu ale je rovnou šéfem klubu(který absolutne nemá nikde žádný respekt,všichni bafunari atd se mu smějí a my se pak divime ze nas rozhodci rezou atd!)  Pod tohle bych se ...

Jsem rad ze se konečně shodneme :-D tak nechci si tu hrat na odborníka ale mam v zákulisí taky par “známých” a ty se mi proste vzdy za toto smejou,ono v tom zákulisí mít otrepaneho bafunare s ostrými lokty je k nezaplacení..takze dokud se nic nezmění,občas nas proste “zariznou”..

hrdin napsal:

:)) Nebuď tak naivní ;)

Pochybujes?ver ze pro Bohemku ziju a a nemám duvod si něco vymyslet,ryba smrdí od hlavy;)