Detail uživatele diskuzního fóra - Bark99

Datum prvního příspěvku
29.10.2008
Celkový počet příspěvků
342
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 299
Ptejte se vedení Bohemky 4
Družstvo fanoušků Bohemians 8
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
dCLaE5i2 6 Martin Kurka, petr.koukal, Darek.Jakubowicz, Svatoslav.Bata, t.mutinsky, Martin.Hasek, Miroslav.Drzmisek, dankr87, packa1809, dareiosIII, ludvavestec
1mTdosTW 4
0td6TQ0N 3 plysak
VHH4anjB 3
om2EeHF1 2
XXsMgaUe 1
HZaPjPME 1
FkJiAE1O 1
PSclugPd 1 dvo

laku napsal:

Dobrý den. Ten formulář k registraci majitele permanentky nemá příponu pdf. Stačí jí přidat, jen nevím jestli to všichni zvládnou.

Děkuji, opravíme.

hrdin napsal:

Jenže ty jsi to komentovat nemusel, ale udělal jsi to tím, že jsi to vyvracel. Tak se na to příště vykašli a nevěš tu fanouškům na čela jitrnice. Díky za nic

Vyvracel jsem ukončení spolupráce a konkrétně na žádost z Trnavy. To s přestupy a dozorčí radou nemá vůbec nic společného.

šaolin napsal:

Velká zábava ... Ty jsi opravdu v dozorčí komisi klubu ? Jako vážně ??? A co máš tedy za problém, že nedokážeš odpovědět na úplně jednoznačně položenou otázku, kterou ti tady píchač do vosích hnízd hrdin ...

Žádné možné přestupy komentovat nebudu, protože žadné možné přestupy se na dozorčí radě neřeší. To je v gesci sportovního úseku a manažera. DR řeší (tzn. bere na vědomí) maximálně ty podepsané, no a ty se probírají neustále ve veřejném prostoru.

Čistě teoreticky, kdyby se tam sport (rozuměj možné přestupy nebo neuskutečněné) řešil, což neřeší, a já důvěrné informace prozradil, tak poruším zákon (porušení mlčenlivosti). Tak je (ty "možné" přestupy) ani nechci vědět, jsou mi takové informace totálně na draka.

Jakákoliv veřejná diskuse o "možných" přestupech jenom škodí. Veřejná diskuse je na místě např., zda sportovní manažer dělá svoji práci dobře? Moji důvěru má.

hrdin napsal:

Já nikde píšu abys do toho vstupoval. Takže, timto tady ty fanouškům přísaháš, že jsi o možném zimnim přestupu hráčů Trnavy do Bohemians neměl doteď žádné informace?

Na co se ptáš? Co mám odpřísáhnout? Že sportovní manažer jednal (všude možně) a dělal svoji práci? Přísahám, že to vím!

hrdin napsal:

Tím chceš říct, že ohledně možného příchodu hráčů Trnavy, ty jako místopředseda DFB a člen dozorčí rady klubu, nemáš žádné informace? Popřípadě, kdy asi to hodláš (nebo DFB hodlá) komentovat?

Nemám a nebudu je požadovat. Jakýkoliv chystaný přestup hráčů není v mojí gesci a nepřísluší mi do toho vstupovat.

Dozorčí rada kontroluje práci a výsledky představenstva. DR určitě nikdy nebude vstupovat do probíhajících jednání o nákupu a prodeji hráčů. Na to máme sportovního manažera.

Představenstvo zasedá po skončení sezóny a bude hodnotit práci sportovního úseku.

Martin Kurka

dykovka napsal:

Tak paráda,vlakový výjezd 10ti letí..Prodáno 400ks.Ve 13.30 již není k dispozici..... My jsme opravdu smutnej příběh, to se nedalo těch míst zajistit více,když jste tak skvěle vyjednavali s ČD ? Pokud vím tak v sektoru ...

Více vozů objednat nešlo. 6ks je maximum.

Fanoušky, co jedou DFB vlakem, prosím, aby si nezapomněli jízdenku, kterou jim na nástupišti nebo ve vlaku vyměníme za ID náramek. ID náramek bude sloužit pro kontrolu zaplacení jízdenky.

Výměnu náramku za jízdenku budeme sice dělat už před odjezdem na nádraží v Praze, ale i na začátku cesty přímo ve vlaku! Nemusíte se proto stresovat hledáním zástupců DFB na nádraží a v pohodě nastupte do vlaku s předem zakoupenou jízdenkou. Náramky budeme nasazovat i ve vlaku.

KLOKAN VLAK NA BANÍK

Bohemka je dvě výhry od pohárové Evropy.

Dnes odstartoval prodej jízdenek za 399 Kč a vstupenek za 150 Kč.

Přinášíme detailní přehled, kdy a kde lze zakoupit

STŘEDA 17. 4.

- Fanshop v Ďolíčku 10:00 - 12:30/13:30 - 16:00

ČTVRTEK 18. 4.

- Fanshop v Ďolíčku 10:00 - 12:30/13:30 - 19:05

PÁTEK 19. 4. - státní svátek

- Vacuum Art Bar 15:00 - 02:00, Vršovická 23, 100 m od Ďolíčku

SOBOTA 20. 4.

- Vacuum Art Bar 16:00 - 02:00, Vršovická 23, 100 m od Ďolíčku

NEDĚLE 21. 4. - při zápase s Jabloncem

- Fanshop v Ďolíčku 16:00 - 19:30

- Sektor1905.cz: Trafačka v kotli 16:00 - cca 19:00

PONDĚLÍ 22. 4. - státní svátek

- Vacuum Art Bar 15:00 - 02:00, Vršovická 23, 100 m od Ďolíčku

ÚTERÝ 23. 4.

- Fanshop v Ďolíčku 10:00 - 12:30/13:30 - 16:00

POZOR! Předprodej končí v úterý 23. 4. v 16:00!

Děkuji vedení klubu a Darkovi za podporu (nejen finanční) našeho bohemáckého expresu do Ostravy! Bez uzké spolupráce DFB, Sektoru a klubu by to bylo velmi těžké připravit v tak krátkém čase!