.Kouba vlastní, Regner vlastní, Varkoček - 3. N´Dekre
Regner, Kouba.
Mrázek – Pařízek (81. Tepshi), Regner, Ondráček, Potočný – Belán,Hovorka, Kouba (82. Rein), Kraus (85. Rejhon), Vůch – N‘Dekre.
Aréna Vítkovice

Bohemians odehráli v Ostravě velmi dobré utkání bohužel s nešťastným koncem pro ně.Do utkání vstoupily velmi aktivně a již ve 3.minutě šli zásluhou rychlého kontru Africké posily N.Dekreho do vedení,které mohli vzápětí navýšit ale prudkou střelu stejného hráče vyrazil domácí brankář na tyč.Posléze neproměnily své nadějné pozice nejprve Belán a po něm Kraus.Domácí v prvním poločase zahrozily pouze jednou když nepokrytý Musiol hlavičkoval těsně vedle.Druhý poločas narostl tlak Ostravy zásluhou zvýšeného úsilý domácích hráčů,příchodem nebezpečného Jurčiny na hrot k Musiolovy a bohužel také díky velmi nestandardnímu posuzování „rozhodčí“ Adámkové,které se rozhodla,že jakkýkoliv dvou hráčů na polovině Klokanů skončí odpískáním faulu a standartní situací proti brance hostů.V 55.minutě tečoval střelu z 25 metrů jeden ze záložníků Bohemians tak nešťastně že zapadl do kouta Mrázkovy branky.V 75.minutě se prosadil domácí Vaněk krásnou střelou z voleje a k dovršení smůly si hostující stoper při odkopu srazil míč opět do vlastní sítě.Naproti tomu dvě velmi dobré pozice neproměnily Belán a Kraus a tak se domácí radovali z výhry 3:1.

Trenér: Odehráli jsme velmi dobré utkání,rozhodně se nemusíme za předvedený způsob hry stydět,z mého pohledu to bylo remízové utkání,my jsme byli nebezpečnější v prvním poločase kdy se nám dařilo velmi dobře držet míč na soupeřově polovině,Ostrava pak byla lepší ve druhém poločase když jsme udělali velké množství nevynucených chyb v přechodové fázi.O nepříznivém výsledku rozhodlo hlavně neproměnění našich šancí na rozdílovou branku.Velkým zklamáním je pak pro mě výkon slečny rozhodčí,která degradovala jinak výborné utkání,bylo by lepší kdyby se šla učit pískat do soutěží kde o nic nejde.My máme konečně kompletní mužstvo pohromadě a naše výkony jdou herně rapidně nahoru.Nyní je potřeba abychom je dokázali přetavit v bodové zisky.