neděle 30. srpna 2009 10:15
13. Horký, 25. Pechr - 56. min.
Sestava Bohemians 1905: Dočekal – Jelínek, Pechr, Svozil, Tikhonov (56. Hnilička), Lukáš (50. Artemuk), Veselý (36. Bukáček), Hanek, Novotný, Horký, Nwogu (70. Vágner).
Loko Vršovice

Trenér Jaroslav Rychlý: "Zápas dvou odlišných poločasů. V prvním jsme měli velmi dobrý začátek, kdy jsme zatlačili soupeře na jeho polovinu a měli i několik brankových příležitostí, které jsme nevyužili. V 8. minutě jsme zahrávali pokutový kop, který však Hanek neproměnil. Až ve 13. minutě po zahrání rohového kopu Davidem Hankem se konečně prosadil hlavou Jakub Horký. Ve 25. minutě prakticky ze stejné situace před brankou soupeře se hlavou prosadil po výborném výběru místa Honza Pechr. Výsledek 2:0 zůstal až do konce prvního poločasu. Ve druhé půli však převzal iniciativu soupeř. Přehrával nás hlavně ve středu hřiště a hrozil nebezpečnými protiútoky. Toto vyvrcholilo v 56. minutě brankou na 2:1 a tím i zdramatizováním zápasu. Naštěstí se už výsledek neměnil. Znovu se potvrdilo, že neproměňování vyložených brankových situací vede k těmto zbytečně nervózním závěrům. Nejvíc mě však mrzelo, že se kluci místo toho, aby v závěru utkání podrželi míč na svých kopačkách, uchýlili k nakopávaným balonům. Na obou těchto nešvarech budeme muset zapracovat."