AC Sparta Praha
neděle 20. září 2009 11:30
Šivec, Machala, Višvader, Vokřínek, Kuchař, Osmančík, Denis Vala, Patrik Vala, Hájek, Breburda, Vostarek, Lupač, Jaroš, Hruška, Vavruška, Koubek.
Vítkov

Do očekávaného pražského derby jsme vstoupili gólovou šancí hned z rozehrávky, ale bohuže neproměnili a tak nás z následujícího brjku soupeř potrestal 0:1. Následovaly další šance Sparty, která po kombinaci v 10. minutě zvýšila na 0:2. Poté se hra postupně vyrovnávala a obě mužstva měla několik šancí. Domácím se bohužel nedařila hra, kterou předváděli v minulých zápasech, a jedna nepřesnost střídala další. V druhém poločase se obraz naší hry zlepšil ale bohužel se nám i přes nespornou snahu nepodařilo vsítit kontaktní branku. Zápas skončil zaslouženým vítězstvím Sparty Praha.