3. a 40. Maša, 14. Pánek, 17. Bršťák, 17. Cupák, 40. Galia - 4. Bellada (Tichý), 16. Mrština (Tichý), 18. Junek (Samek), 35. Samek (Tichý).
Sestava Helas Brno
Tuháček, Konečný - Maša, Klimeš, Bršťák, Cupák, Pánek, Šíma, Galia, Sýkora, Lerch.
Kudrna, Franěk - Šnídl, Bellada, Mrština, Tichý - Málek, Vrána, Samek, Junek - Rosenkranz, Turek.
KP Brno - nová hala

Bohužel, bohužel, boužel.... i když jsme v Brně předvedli jeden ze svých lepších prvo-ligových výkonů, tak to opět na bodový zisk nestačilo. První půli jsme domácí tým gólově pouze dotahovali, neboť ti trestali naše hrubky téměř sto-procentně a tak není ani divu, že jsme se do vedení nedokázali dostat ani jedinkrát. Na 1:1 vyrovnával výstaní střelou do vinglu Bellada, na 2:2 srovnal po efektní Mrštinově akci HLAVOU do odkryté klece Tichý a na poločasových 4:3 snižoval Junek, kterého našel zcela osamoceného před brankou Samek. Ve druhém dějství jsme to byli my, kdo tahal za delší část provazu a za tuto snahu jsme byli odměněni srovnáním na 4:4, jež obstaral ze snadné pozice Samek po dokonalé Málkově asistenci. Remíza je sice lepší nežli nic, ovšem celková situace nám jednoznačně velela ke snaze získat body 3 a tak jsme vše vrhli do útoku, šancí bylo požehnaně, ovšem všechny bez patřičného efektu a tak jak bývá již zvykem, se v samotném závěru prodral k vedení (5:4) náš soupeř, tentokráte to bylo pouhých 40 vteřin před sirénou a další gól přes celé hřiště na 6:4 při následné power-play byl již jen finální hořkou a nevyhnutelnou pilulkou. I tak budeme bojovat nadále a všichni stále věříme, že výhra se přeci jen dostaví... a třeba již tuto sobotu, kdy nás hostí další "tabulkový soused" celek Torf Pardubice!