1., 4. a 35. Šnídl (2x Slunéčko), 4. Bellada, 9. 26. 28. 29. a 34. Slunéčko (2x Bellada, 2x Šnídl, Stejskal), 30. Stejskal (Slunéčko), 37. Málek (Dvořák), 37. Frohna - 19. Strnad, 39. Horák.
100.
Kudrna, Franěk - Šnídl, Bellada, Stejskal, Slunéčko - Málek, Dvořák, Junek, Frohna - Samek, Vrána.
Sestava 1. FC Šumperk: Žalman - Horák, Okleštěk, Strnad, Navrátil, Opravil, Tezner.
Zelený pruh

Naše "Zeleno-pruhová" aréna byla sice nějaký ten čas ve výkonnostní rekonstrukci, ale nyní se z ní stala opět ta klasická "nedobytná tvrz" a tak to doufejme už i zůstane, rozhodně pro kalendářní letošek určitě. Třetí domácí zápas v řadě pro nás znamenal třetí výhru, kterou jsme tentokráte urvali s přímým tabulkovým sousedem ze Šumperka, což je dvojnásob cenné. Hosté dorazili do haly na poslední chvíli a podle toho vypadal i jejich úvod. V 10 vteřině otevřel skóre kapitán Šnídl a během dalších několika minut jsme vedli již 4:0. Poté se naše hra ovšem nečekaně zadrhla a soupeř začal nepříjemně kousat. Navíc hosté od té chvíle až téměř po zbytek zápasu volili hru v power-play a ta jim také notnou dobu i svědčila. Krom několika tyčí proměnili pokutový kop a do kabin se odcházelo za stavu 4:1. Úvod druhé půle měl podobný scénář jako konec půle první, nicméně po našem menším trápení se očekávaně prosadil Slunéčko a od té chvíle již existovalo jen jedno mužstvo, které nakonec nasázelo plný tucet gólů vesměs do otevřené obrany Šumperských. Zmiňovaný se nakonec stal s pěti góly střelcem večera, ovšem bravurně jej také doplňovali Bellada, Stejskal a především famózní Šnídl, který jednak vstřelil vele-důležité dva úvodní góly a jednak si připsal několik milimetrových gólových asistencí. Po vydařeném výkonu jsme tradičně výhru oslavili s vroucím kotlem, bez něhož bychom si už naši hru ani nedovedli představit, takže: hoši děkujem a FORZA BOHEMKA, na viděnou v sobotu ve Zruči n.Sázavou, kde od 20h hrajeme letošní poslední duel s Benagem.