Česká divize mladšího dorostu (U16)
Baník Sokolov B
0:1 (0:1)
neděle 5. září 2010 12:15
Branky: 28 min. Lukáš 0:1 Sestava:  Šarapatka (41.Dočekal)- Pilík, Svozil, Turea, Svitlyk- Hnilička (55.Šidla), Hanek, Tikhonov (41.Ježdík), Lukáš (35.Huleš)- Sláma, Kracík
Sokolov

V úvodní dvacetiminutovce se oba týmy dostávají k ohrožení branky jen střelbou ze střední vzdálenosti a k tomu ještě nepřesnou. Postupně získáváme herní převahu a ve 22.minutě se v nadějné pozici objevuje Hnilička, míří však pánubohu do oken. Běží 28.minuta, míč získává Svitlyk, přihrává Lukášovi, který si naráží před vápnem se Slámou a svůj průnik zakončuje přesně k tyči 0:1. V minutě třicáté napřahuje z pořádné dálky Hanek, výtečným zákrokem se však prezentuje soupeřův brankář. Tři minuty před poločasem se po rohovém kopu zjevují na zadní tyči dva domácí hráči, naštěstí však netrefují prostor branky. Z našeho pohledu hrůzostrašných 20 minut ve druhé části odstartovala minda Huleše v rozehrávce, když jen kousek chyběl k tomu, aby bylo srovnáno. A pak to šlo rychle. V minutě 48. vychytal v tváří tvář útočníka Sokolova Dočekal, za dvě minuty opět zmatkujeme v rozehrávce a zachraňuje nás tyč, za minutu se po závaru z rohu opět vyznamenává Dočekal a tlak domácí vrcholí v 57.minutě střelou z hranice vápna, se kterou si opět poradil náš gólman. Naštěstí zvedáme hlavu a v závěru jsme mohli i pojistit vítězství. Ve 34.minutě vybojoval míč Pilík, nachází Šidlu, který po uvolnění nastřeluje břevno, odražení míč putuje k Tureovi, který svým centrem vybízí Šidlu k repete a po zásahu brankáře opět zvoní břevno. Dvě minuty před koncem obstřeluje vyběhnuvšího brankáře Kracík, míč však těsně míjí pravou tyč a ve stejném místě končí i Šidlova hlavička po úniku Slámy.