BrankyKoubek 2x, D. Vala, Vostárek, Jaroš, Hájek, vlastní
dt>
dt>Sestava Bohemians 1905: Moravec - Lanc, Breburda, Průša, Třešňák - Vostárek, D. Vala, Jaroš, Koubek, Zeman, Kuchař - P. Vala, Lupač, Hruška, Hájek
Horní Počernice

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zavítali na půdu Viktorie Žižkov v Horních Počernicích. Prvních 10 minut zápasu se odvíjelo ve stylu nahoru dolu. Otěže zápasu jsme získali právě v 10 min kdy se po rohu trefil Hájek. Následně Hájek vyborně vysunul Koubka, který sebevědomým zakončením nedal šanci jak bránícímu hráči tak golmanovi 0:2. Za několik málo minut opět Koubek tentokráte ve skluzu zvyšoval na 0:3. Těšně před půlí si domácí obránce nešťastně srazil roh zahrávaný Zemanem do vlastní branky. Na úvod druhého poločasu se podařilo soupeři snížit, ale ihned na to reagoval Denis Vala, kterému opět nahrával velice aktivní Hájek 1:5. Další branku přidal Vostárek, a v závěru zápasu jsme rozehráli velice pohlednou akci, kterou zakončil výstavní střelou kapitán Jaroš. Utkání bylo z naší strany velice povedené, a to jak v útočné tak i v obrané fázi.