Česká divize mladšího dorostu (U16)
3:1 (1:0)
Libuš
neděle 12. září 2010 12:30
39 min. Sláma 1:0, 42 min. Kracík 2:0, 69 min. 2:1, 80 min. Novotný 3:1
Sestava
Šarapatka- Ježdík, Svozil, Huleš (41.Veselý), Turea- Hnilička (41.Svitlyk), Hanek, Tikhonov (51.Pilík), Novotný- Kracík, Sláma (55.Opfolter)
Loko Vršovice

V první čtvrthodině stojí za zmínku pouze pěkná dalekonosná střela Turey, která však šla nad břevno. V 17. minutě netradiční střelou levou nohou pod břevno začal náš nápor Ježdík (brankář míč chytil), za minutu v akci středem vysunul Sláma Kracíka, jehož pokus byl zblokován na roh, po další akci po křídle Novotný zbytečně uspěchal zakončení, když měl volit přihrávku, následně Kracíkovo vysunutí vzduchem do nájezdu nezkrotil Sláma a konec náporu udělala střela Haneka nad po průniku Tikhonova. Nejblíže k brance byl však soupeř, když propadl nenápadný centr a rána útočníka olízla tyč! Ve 38. hlavičkoval Huleš půl metru nad, ale o minutu později vysunul Hanek Novotného, jehož pokus na zadní tyč nasměroval ze dvou kroků šťastně o tyč do brány Sláma – 1:0. Hned po půli vysunul do brejku Veselý Slámu, ten pálil podél brankáře, ale mimo bránu. Za minutu však Sláma uvolnil na vápně Kracíka, jenž se kličkou zbavil obránce a s přehledem kolem gólmana zavěsil – 2:0. V dalších minutách jsme nechali hrát Libuš – první střela se otřela o břevno, druhou zlikvidoval Šarapatka a stejně tak i třetí. Až v 54. jsme předvedli křídelní akci Svitlyk – Ježdík a centr druhého jmenovaného hlavičkoval vedle Novotný. Následně po sklepnutí Kracíka Svitlyk při dobré příležitosti špatně nahrál a Hanekova střela šla nad bránu. V 70. zbytečně zahrál míč na roh Šarapatka a po něm jsme hlavičkou inkasovali – 2:1. V závěru jsme mohli inkasovat i vyrovnávací branku, naštěstí po brejku 4:3 napálil soupeř míč z dálky do tyče. My jsme měli několik přečíslení i zakončení (Kracík vedle, Hanek do brankáře), ale nakonec se nám třetí branku podařilo přidat až v poslední minutě nastavení, kdy po ose Opfolter – Hanek zakončoval do odkryté brány Novotný – 3:1.