1:1 (1:0)
Nový Bor
neděle 27. března 2011 15:00
branky
 20 min. Ježdík 1:0, 51 min. 1:1
dt>sestava: Janoušek- Ježdík (61.Jelínek),Dušek (65.Lipan),Veselý,Kudrlička- Tikhonov,Novotný,Lukáš- Kučera,Mládek (51.Sláma),Kracík (41.Marek)
Šeberov

Ve zdařilém nástupu se při pěkných křídelních akcích zastřeluje především Novotný. Během deváté minuty ho dokonce dvakrát vybízí aktivní Ježdík, ale dva výborné zákroky hostujícího brankáře nám kazí radost. Následně se množí standardní situace a ve 20.minutě se dočkáváme zaslouženého vedení. Z Novotného rohu je před brankou soupeře trma-vrma, ve které se nejlépe orientuje Ježdík a mění stav skóre na 1:0. Utkání máme v těchto chvílích jednoznačně pod kontrolou, ale přibývá nešetrných zákroků. V samotném závěru poločasu vystrkují růžky i hosté a jejich dvě hlavičky po centrech končí mimo tyče Janouškovi branky. Do druhé části vstupuje soupeř aktivněji a my se dostáváme do útlumu a začínáme zmatkovat. Dva nebezpečně vyhlížející náznaky příležitostí končí vedle a podobně se vede na druhé straně i Kučerovi hlavou, po přetaženém centru Kudrličky. V 51.minutě chybuje v rozehrávce Ježdík, útočník hostů proniká kolem Duška a jeho centr zakončuje kolega z útoku hlavou 1:1. Za dvě minuty můžeme inkasovat znovu, ale Janoušek svým včasným vyběhnutím zabraňuje vyložené šanci. V 63.minutě ještě zakončuje hlavou nad Dušek, ale to je víceméně vše, kdy jsme byli nebezpeční. Naopak blíže ke třem bodům má soupeř, ale pozorný Janoušek a slabá razance v koncovce se podílejí na dělbě bodů.