neděle 27. března 2011 8:30
Knap,Vott
Matějka-Coňk,Garagič,Fečo-Keller,Janovský,Huleš,Hollmotz,Vlasák,Gábor-Vott,Knap,Kulhavý
Šeberov

Po skoro 5-ti měsíční pauze,kterou jsme si odbyli na halových turnajích jsme se opět vrátili ven a na velké hřiště.Nevím,zda příčinou našeho absolutně příšerného výkonu v prvním poločase bylo to,že jsme poprvé venku ještě v podstatě v půl 8 ráno nebo to ,že jsme hráli skoro půl roku na malé hřiště,ale pravdou je,že soupeř byl lepší a můžeme děkovat brankáři,že jsme o poločase vedli.Přitom jsme začali velmi dobře,během prvního střídání jsme si vytvořili dvě šance,první Honza Knap po rohu ješte neproměnil a druhou po střele Coňkyho už ano.V té chvíli nikdo nepochyboval,jak to bude pokračovat.Jenže s přibývajícími minutami soupeř srovnal krok  a až do poločasu nám zle zatápěl.Jak jsme již říkal,tento poločas se nám celkově nevyvedl,byli jsme všude druzí,neběhali jsme a prohrávali souboje.Po bouřce v kabině jsme se naštěstí probrali a když to přeženu,tak jsme soupeře již nepustili za půlku.Bylo jen otázkou ,zda budem proměňovat šance,které si vytvoříme.Měli jsme minimálně čtyři,které měli skončit brankou,bohužel jsme proměnili pouze jednu,kdy Vott střelou podél brankáře zvýšil na konečných 2:0.Pevně věřím,že výkon z prvního poločasu byl ojedinělý výpadek a dál budem pokračovat ve výkonech z druhého poločasu.Pochvalu zaslouží i ČAFCA,která se o body přijela porvat a nechybělo mnoho,aby naší slabší chvilky dokázala využít.